Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Gönüllüler yarışmacısı Ayşe Yüksel kimdir?

Survivor 2021’in merak edilen yarışmacılarından biri de Gönüllüler takımından Ayşe Yüksel. Performans tablosunun üst sıralarında yer alan Survivor Ayşe, yarışmanın gündeminde yer alıyor ve izleyiciler yarışmacıyı araştırmaya devam ediyor. Peki, Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Survivor 2021 yarışmacısı Ayşe Yüksel hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 21.02.2021 19:47
Değiştirme Tarihi: 21.02.2021 19:47
Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Gönüllüler yarışmacısı Ayşe Yüksel kimdir?

TV8’in fenomen yarışma programı Survivor Türkiye yarışmacılarından biri olan Ayşe Yüksel hakkındaki bilgiler merak ediliyor. Survivor Ayşe, Gönüllüler takımından yer alıyor ve performansı ile kadın yarışmacılar arasında 3. sırada bulunuyor. Yarışmacıyı merak edenler Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında, aslen nereli şeklinde araştırıyor. Peki, Survivor 2021 yarışmacısı Ayşe Yüksel kimdir?

SURVİVOR AYŞE YÜKSEL KİMDİR?

Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde doğdu. Genç bir isim olarak dikkat çeken Ayşe Yüksel yaşı 20 olmasına rağmen, hayatına çok şey sığdırmayı başarmış ve yaşının genç olmasının hiçbir şeye engel olmayacağını söylüyor. Halen üniversite öğrencisi olduğunu dile getiren Survivor Ayşe Yüksel, Düzce Üniversitesi'nde 2. sınıfta öğrenim gördüğünü belirtmektedir. Spor ile çok içli dışlı olduğunu belirten Ayşe Yüksel, çocuk yaşlardan itibaren sporun pek çok farklı branşıyla ilgilendiğini de aktarıyor.

AYŞE YÜKSEL MESLEĞİ VE KARİYERİ

Ayşe Yüksel mesleği itibariyle sporun içinden gelen bir yarışmacı olarak dikkat çekmektedir. Ortaokulda masa tenisi eğitimi aldığını söyleyen Survivor Ayşe Yüksel, ortaokul 7. sınıfta haltere başladığını ve Türkiye'de 3. olduğunu belirtiyor. Ayşe Yüksel, halterdeki bu başarısını 1 yıl devam ettirdikten sonra voleybola geçtiğini söylüyor.

Survivor Ayşe, mahalli ligde tam 6 yıl boyunca oynadığını belirtiyor. Ayşe Yüksel voleybol kariyerinin 2. yılında tenis antrenörlüğüne başladığını ve 4 yıldır tenis antrenörlüğüne devam ettiğini vurgulamaktadır. Yüksel, lisede basketbol okul takımında 3 oynadığını söylüyor.

Eğitimine halen devam ettiğini aktaran Ayşe Yüksel, Düzce Üniversitesi'nde 1 yıl futsal oynadığını, yüzme dersi aldığını söylüyor. Yüksel aktif olarak tenis hocalığı görevini yürütmektedir.

SURVİVOR AYŞE YÜKSEL BAŞARILARI

Aktif olarak çocuk yaşlardan itibaren sporun içerisinde yer alan Survivor Ayşe Yüksel halter branşında genç kategorisinde Türkiye 3.'sü olmuştur. Ayrıca voleybol, basketbol, tenis, yüzme, futbol gibi pek çok farklı dalda da yer alarak, sporculuk kariyerini çeşitlendirmiştir. 

Uzun süredir tenis ile ilgilendiğini belirten Ayşe Yüksel, Instagram hesabından da tenis kortlarında çekilen fotoğraflarını paylaşmayı ihmal etmiyor.

Survivor Ayşe Yüksel, voleybol basketbol futbol yüzme tenis gibi farklı spor dallarında yer aldığını belirtiyor.

AYŞE YÜKSEL INSTAGRAM HESABI VAR MI?

Survivor yarışmacılarının parkura çıkıp ter dökmeye başlamasıyla birlikte, sosyal medya hesapları ve normal yaşamlarında yaptıkları paylaşımlar da takip edilmektedir. O isimler arasında Survivor 2021 yarışmacı kadrosunda yer alan Survivor Ayşe Yüksel de bulunmaktadır. Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı Ayşe Yüksel'in hem Instagram hem de Twitter hesabı bulunmaktadır. Ayşe Yüksel, Instagram'da, 'ayseyukselofficiall' kullanıcı adıyla yer almaktadır. Twiter'da ise '@ayseyukselresmi' kullanıcı adıyla yer almaktadır.