Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Ayşe Yüksel hakkındaki bilgiler

Survivor Ayşe Yüksel, dikkat çeken başarılı performansı ile yarışmada son sekize kalmayı başardı. Survivor 2021’e Gönüllüler takımında başlayan Ayşe Yüksel ile ilgili bilgiler izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 05.06.2021 19:31
Değiştirme Tarihi: 05.06.2021 19:31
Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Ayşe Yüksel hakkındaki bilgiler

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021’de finale az bir zaman kaldı. Yarışmada son sekize kalan Ayşe Yüksel, aynı zamanda kalan iki kadın yarışmacıdan birisi. Geçen haftanın performans birincisi olan Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç merak ediliyor. İşte Survivor Ayşe Yüksel hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR AYŞE YÜKSEL KİMDİR?

Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde doğdu. Survivor Ayşe Yüksel, Düzce Üniversitesi 2. sınıf öğrencisidir. Spor ile çok içli dışlı olduğunu belirten Ayşe Yüksel, çocuk yaşlardan itibaren sporun pek çok farklı branşıyla ilgilendi.

AYŞE YÜKSEL NE İŞ YAPIYOR?

Ortaokulda masa tenisi eğitimi aldığını söyleyen Survivor Ayşe Yüksel, ortaokul 7. sınıfta haltere başladığını ve Türkiye'de 3. olduğunu belirtiyor. Ayşe Yüksel, halterdeki bu başarısını 1 yıl devam ettirdikten sonra voleybola geçtiğini söylüyor. Survivor Ayşe, mahalli ligde tam 6 yıl boyunca oynadığını belirtiyor. Ayşe Yüksel voleybol kariyerinin 2. yılında tenis antrenörlüğüne başladığını ve 4 yıldır tenis antrenörlüğüne devam ettiğini vurgulamaktadır. Yüksel, lisede basketbol okul takımında 3 yıl oynadığını söylüyor. Eğitimine halen devam ettiğini aktaran Ayşe Yüksel, Düzce Üniversitesi'nde 1 yıl futsal oynadığını, yüzme dersi aldığını söylüyor. Yüksel aktif olarak tenis hocalığı görevini yürütmektedir.

SURVİVOR AYŞE YÜKSEL BAŞARILARI

Aktif olarak çocuk yaşlardan itibaren sporun içerisinde yer alan Survivor Ayşe Yüksel halter branşında genç kategorisinde Türkiye 3.'sü olmuştur. Ayrıca voleybol, basketbol, tenis, yüzme, futbol gibi pek çok farklı dalda da yer alarak, sporculuk kariyerini çeşitlendirmiştir.  Uzun süredir tenis ile ilgilendiğini belirten Ayşe Yüksel, Instagram hesabından da tenis kortlarında çekilen fotoğraflarını paylaşmayı ihmal etmiyor. 

AYŞE YÜKSEL INSTAGRAM HESABI VAR MI?

Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı Ayşe Yüksel'in hem Instagram hem de Twitter hesabı bulunmaktadır. Ayşe Yüksel, Instagram'da, 'ayseyukselofficiall' kullanıcı adıyla yer almaktadır. Ve şu an 118 bin takipçisi bulunuyor. Twiter'da ise '@ayseyukselresmi' kullanıcı adıyla yer almaktadır.