Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Ayşe Yüksel hakkındaki bilgiler

Survivor Ayşe Yüksel, sevilen yarışmada dikkat çekmeye devam ediyor. Gönüllüler takımında Survivor 2021 sezonuna başlayan Ayşe Yüksel, Mavi takımında yoluna devam ediyor. Performansıyla adından çokça söz ettiren Survivor Ayşe Yüksel’in hayatı, boyu ve nereli olduğu merak ediliyor. Peki, Survivor Ayşe Yüksel kimdir?

Yayınlanma Tarihi: 10.05.2021 18:56
Değiştirme Tarihi: 10.05.2021 18:56
Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Ayşe Yüksel hakkındaki bilgiler

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmanın merak edilen ve iddialı ismi Ayşe Yüksel, Mavi takımda yer alıyor. Sporun birçok branşıyla ilgilenen Survivor Ayşe’nin hayatına dair bilgiler izleyiciler tarafından araştırılıyor. Peki, Survivor Ayşe Yüksel kimdir, kaç yaşında, nereli?

SURVİVOR AYŞE YÜKSEL KİMDİR?

Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde doğdu. Halen üniversite öğrencisi olduğunu dile getiren Survivor Ayşe Yüksel, 2. sınıfta öğrenim gördüğünü belirtmektedir. Ayşe Yüksel, Düzce Üniversitesi'nde okumaktadır. Spor ile çok içli dışlı olduğunu belirten Ayşe Yüksel, çocuk yaşlardan itibaren sporun pek çok farklı branşıyla ilgilendiğini de aktarıyor.

AYŞE YÜKSEL NE İŞ YAPIYOR?

Ortaokulda masa tenisi eğitimi aldığını söyleyen Survivor Ayşe Yüksel, ortaokul 7. sınıfta haltere başladığını ve Türkiye'de 3. olduğunu belirtiyor. Ayşe Yüksel, halterdeki bu başarısını 1 yıl devam ettirdikten sonra voleybola geçtiğini söylüyor. Survivor Ayşe, mahalli ligde tam 6 yıl boyunca oynadığını belirtiyor. Ayşe Yüksel voleybol kariyerinin 2. yılında tenis antrenörlüğüne başladığını ve 4 yıldır tenis antrenörlüğüne devam ettiğini vurgulamaktadır. Yüksel, lisede basketbol okul takımında 3 yıl oynadığını söylüyor. Eğitimine halen devam ettiğini aktaran Ayşe Yüksel, Düzce Üniversitesi'nde 1 yıl futsal oynadığını, yüzme dersi aldığını söylüyor. Yüksel aktif olarak tenis hocalığı görevini yürütmektedir.

SURVİVOR AYŞE YÜKSEL BAŞARILARI

Aktif olarak çocuk yaşlardan itibaren sporun içerisinde yer alan Survivor Ayşe Yüksel halter branşında genç kategorisinde Türkiye 3.'sü olmuştur. Ayrıca voleybol, basketbol, tenis, yüzme, futbol gibi pek çok farklı dalda da yer alarak, sporculuk kariyerini çeşitlendirmiştir.  Uzun süredir tenis ile ilgilendiğini belirten Ayşe Yüksel, Instagram hesabından da tenis kortlarında çekilen fotoğraflarını paylaşmayı ihmal etmiyor. 

AYŞE YÜKSEL INSTAGRAM HESABI VAR MI?

Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı Ayşe Yüksel'in hem Instagram hem de Twitter hesabı bulunmaktadır. Ayşe Yüksel, Instagram'da, 'ayseyukselofficiall' kullanıcı adıyla yer almaktadır. Ve şu an 118 bin takipçisi bulunuyor. Twiter'da ise '@ayseyukselresmi' kullanıcı adıyla yer almaktadır.