Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında, nereli? Eleme adayı Survivor Ayşe Yüksel hakkındaki bilgiler

Survivor Ayşe kimdir günün merak edilen konularından. Survivor 2021’de Gönüllüler takımında yer alan Ayşe Yüksel, parkurda başarılı performansı yanında kazandığı SMS birinciliği ile dikkat çekiyor. Haftanın eleme adaylarından biri olan Survivor Ayşe hakkındaki bilgiler sorgulanıyor. Peki, Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 22.06.2021 19:27
Değiştirme Tarihi: 22.06.2021 19:27
Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında, nereli? Eleme adayı Survivor Ayşe Yüksel hakkındaki bilgiler

Survivor Ayşe Yüksel, ilgiyle takip edilen yarışmanın dikkat çeken isimlerinden biri. Son beşe kalmayı başaran Survivor Ayşe, Gönüllüler takımı ile başarılı performans ortaya koydu. Eleme adayı olan Survivor Ayşe’nin hayatına bilgiler, boyu, yaşı, nereli olduğu araştırılıyor. Peki, Survivor Ayşe Yüksel kimdir?

SURVİVOR AYŞE YÜKSEL KİMDİR?

Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde doğdu. Survivor Ayşe Yüksel, Düzce Üniversitesi 2. sınıf öğrencisidir. Spor ile çok içli dışlı olduğunu belirten Ayşe Yüksel, çocuk yaşlardan itibaren sporun pek çok farklı branşıyla ilgilendi.

AYŞE YÜKSEL NE İŞ YAPIYOR?

Ortaokulda masa tenisi eğitimi aldığını söyleyen Survivor Ayşe Yüksel, ortaokul 7. sınıfta haltere başladığını ve Türkiye'de 3. olduğunu belirtiyor. Ayşe Yüksel, halterdeki bu başarısını 1 yıl devam ettirdikten sonra voleybola geçtiğini söylüyor. Survivor Ayşe, mahalli ligde tam 6 yıl boyunca oynadığını belirtiyor. Ayşe Yüksel voleybol kariyerinin 2. yılında tenis antrenörlüğüne başladığını ve 4 yıldır tenis antrenörlüğüne devam ettiğini vurgulamaktadır. Yüksel, lisede basketbol okul takımında 3 yıl oynadığını söylüyor. Eğitimine halen devam ettiğini aktaran Ayşe Yüksel, Düzce Üniversitesi'nde 1 yıl futsal oynadığını, yüzme dersi aldığını söylüyor. Yüksel aktif olarak tenis hocalığı görevini yürütmektedir.

SURVİVOR AYŞE YÜKSEL BAŞARILARI

Aktif olarak çocuk yaşlardan itibaren sporun içerisinde yer alan Survivor Ayşe Yüksel halter branşında genç kategorisinde Türkiye 3.'sü olmuştur. Ayrıca voleybol, basketbol, tenis, yüzme, futbol gibi pek çok farklı dalda da yer alarak, sporculuk kariyerini çeşitlendirmiştir.  Uzun süredir tenis ile ilgilendiğini belirten Ayşe Yüksel, Instagram hesabından da tenis kortlarında çekilen fotoğraflarını paylaşmayı ihmal etmiyor. 

AYŞE YÜKSEL INSTAGRAM HESABI VAR MI?

Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı Ayşe Yüksel'in hem Instagram hem de Twitter hesabı bulunmaktadır. Ayşe Yüksel, Instagram'da, 'ayseyukselofficiall' kullanıcı adıyla yer almaktadır. Ve şu an 118 bin takipçisi bulunuyor. Twiter'da ise '@ayseyukselresmi' kullanıcı adıyla yer almaktadır.