Yayınlanma Tarihi: 11.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 11.05.2020

Survivor Aycan ile Nisa arasında nefes kesen mücadele!

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 73. bölüm ödül oyununda ünlüler takımından Survivor Aycan ile gönüllüler takımından Survivor Nisa arasında nefes kesen mücadele yaşandı. Survivor Aycan - Survivor Nisa oyununu kim kazandı? Survivor Aycan - Survivor Nisa'nın mücadelesi Survivor 2020'de heyecan dolu anlar yaşattı. İşte Survivor 2020'de heyecan dolu anlar...Survivor yeni bölümde Aycan ile Nisa’nın ödül oyunundaki mücadelesi nefes kesti. 11 Mayıs 2020 tarihli Survivor 73. bölümde büyük ödülü kazanmak için iki takım kıyasıya mücadele verdi. Survivor’da ödül oyununda skor 1-1 iken Ünlülerden Aycan ile Gönüllülerden Nisa parkura çıktı. Parkurlarında iki başarılı yarışmacısı parkura başa baş bir şekilde tamamladı. Atışlara ilk olarak Nisa başladı fakat isabet sağlayamadı. Survivor Aycan, düzgün atışlar ile üç tane kırarken Nisa’nın bir tane isabetli atışı vardı. Survivor Nisa, bu andan sonra atışlarda rakibini yakalamayı başardı. İki yarışmacının dörder tane kırdığı atışlarda son atışı kim yapacak merakla bekleniyordu. Nefeslerin tutulduğu bu anda Aycan, son seramiği de kırarak takımını 2-1 öne geçirdi.

DOKUNULMAZLIK OYUNLARINI KİMLER KAZANDI?

Survivor 2020’de Cumartesi ve Pazar günleri iki dokunulmazlık oyunu oynandı. 9 Mayıs Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler, 10-8 skorla kazandı. Böylece Ünlüler, hem dokunulmazlığı hem de erzak paketini kazanmış oldu. 10 Mayıs Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler 10-4 gibi farklı bir skorla Gönüllüler kazandı.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da Cumartesi ve Pazar günü ada konseylerinde dokunulmazlığı kaybeden takım eleme adayı belirledi. 9 Mayıs Cumartesi günü Survivor 2020’de dokunulmazlığı Gönüllüler kaybetmiş. Yapılan ada oylamasında Gönüllülerde adı en çok yazılan isim Berkan oldu ve Gönüllülerin ilk eleme adayı oldu.

Survivor 2020’de 10 Mayıs Pazar günü ada konseyi bu sefer Ünlüler için toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı içinden eleme potasına gönderilen isim ise Mert oldu.

SURVIVOR’DA BU HAFTA GÖREV OYUNUNU KİM KAZANDI?

Geçen hafta yapılan Survivor 2. dokunulmazlık oyunu sırasında Ünlüler ile Gönüllülere yeni görevleri verilmişti. Buna göre takımlar, bilinen bir şarkıya yeni sözler yapıp besteleyeceklerdi. Survivor 2020’de takımların yaptıkları şarkıların hangisi güzel izleyiciler karar verdi. Buna göre Survivor’da şarkı yarışmasını kazanan takım gönüllüler oldu. Gönüllüler, bu oyunu kazanarak 4 kere üst üste görev oyununu kazanmış oldu.