Survivor Ardahan Uzkanbaş kimdir, kaç yaşında? Ardahan Uzkanbaş, futbol maçı ile Survivor 2021’de!

Survivor Ardahan Uzkanbaş kimdir günün merak edilen konularından biri. Bu akşam Survivor 2021’de birleşme partisi futbol maçına katılacak olan Ardahan Uzkanbaş, geçen sezon çeyrek final öncesinde yarışmadan elenmişti. Peki, Survivor Ardahan Uzkanbaş kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 27.03.2021 18:57
Değiştirme Tarihi: 27.03.2021 18:57
Survivor Ardahan Uzkanbaş kimdir, kaç yaşında? Ardahan Uzkanbaş, futbol maçı ile Survivor 2021’de!

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de bu akşam birleşme partisi futbol maçı oynanacak. Geçen sezonun yarışmacılarından olan Ardahan Uzkanbaş, bu akşam futbol maçında Survivor 2021 takımında yer alacak. Survivor izleyicileri, yeni bölüm öncesinde Ardahan Uzkanbaş kimdir, kaç yaşında, nereli araştırmaya başladı. İşte Survivor Ardahan Uzkanbaş biyografisi…

SURVIVOR ARDAHAN UZKANBAŞ KİMDİR?

Sadık Ardahan Uzkanbaş, 1987 yılında Adana'da doğdu. 33 yaşında olan Sadık Ardahan Uzkanbaş, Adana'da yaşıyor. 8 yıl boyunca Adanaspor altyapı takımlarında futbol oynadı. Yaşadığı sakatlıklar nedeniyle futbola ara vermek zorunda kaldı.

Bu boş geçen arada askerlik görevini yerine getirmek için askere gitti. Askerden geldiği zaman kısa bir süre sonra ilk yurt dışı tecrübesini yaşadı.

Dubai'ye gitti ve orada 2 yıl kaldı. Ondan sonra tekrar Türkiye'ye döndü. Burada tekrar sporla uğraştı ve bir süre sonra Kazakistan'a gitti ve orada 6 ay kadar kaldı.

Yeni yerler keşfedip, kültürleri incelemek ve farklı insanlarla tanışmaktan büyük keyif aldığını belirten Uzkanbaş, imkanı olduğu sürece hep bir yerlere gidip görmek istediğini dile getirmiştir.