Survivor Anıl kimdir, kaç yaşında? Survivor Anıl Berk Baki nereli, ne iş yapıyor?

Survivor Anıl kimdir merak ediliyor. Survivor Türkiye’nin 2018 sezonunda Gönüllüler takımında mücadele eden Anıl Berk Baki, bu akşam Anlat Bakalım oyununda özel konuklar arasındaydı. Peki, Survivor Anıl Berk Baki kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 29.03.2021 21:06
Değiştirme Tarihi: 29.03.2021 21:06
Survivor Anıl kimdir, kaç yaşında? Survivor Anıl Berk Baki nereli, ne iş yapıyor?

Anıl Berk Baki, ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’ye konuk oldu ve Anlat Bakalım oyununda yer aldı. Survivor 2018 yarışmacısı olan Anıl Berk Baki, Gönüllüler takımında yer alıyordu ve başarılı bir sezon geçirmişti. Survivor izleyicileri Anıl Berk Baki kimdir, kaç yaşında, nereli araştırmaya başladı. İşte Survivor 2018 yarışmacısı Anıl Berk Baki hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR ANIL BERK BAKİ KİMDİR?

Survivor Anıl Berk Baki, 1991 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim Bölümü mezunu Anıl Berk Baki, yelken sporu ile ilgilenmekte ve aynı zamanda Milli sporcudur. Bunun dışında Crossfit antrenörü olarak spor yaşantısını sürdürmektedir. Yelken ve crossfit dışında uzun süre Amerikan futbolu, voleybol ve atletizm ile ilgilenmiştir. Sıkı bir Galatasaray taraftarı olan Anıl Berk Baki hayvanlara da düşkün biri.

Anıl Berk Baki baba tarafından aslen Trabzonludur .