Yayınlanma Tarihi: 27.01.2022 | Değiştirme Tarihi: 27.01.2022

Survivor All Star 26 Ocak 2022 - Survivor'dan kim elendi?

Survivor All Star'da eleme konseyinin heyecanı yaşandı. Sercan, Mert, Ayşıl ve Berna'nın aday olduğu konseyde en az SMS'i kim aldı? İşte Survivor All Star Türkiye'den elenen yarışmacı...Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor All Star 2022'de yarışmaya veda eden isim belli oldu. Survivor'ın ikinci haftasında potaya giren isimler Mert, Berna, Ayşıl ve Sercan idi. Acun Ilıcalı, eleme konseyinde en az SMS oyunu alarak elenen ismi açıkladı.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

TV8 ekranlarından ilgiyle takip edilen Survivor 2022 All Star'da kim elendi bu akşam belli oldu. Survivor All Star'ın ikinci haftasında takımlar, üç kez dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Bu oyunlardan birini Ünlüler, ikisini Gönüllüler kazandı.

Dokunulmazlık oyunları sonrasında yapılan ada konseylerinde yapılan oylama ile ilk eleme adayı Mert, ikinci eleme adayı Berna, üçüncü eleme aday Ayşıl oldu. Son aday olan Sercan ise Ünlüler takımı performans birincisi Nagehan tarafından belirlendi.

Survivor 2022 eleme adayları için Pazartesi akşamı SMS halk oylaması yapıldı. Bu oylamanın sonucuna göre en az SMS alan yarışmacı Acun Ilıcalı açıkladı. SMS sıralamasına göre Survivor'da bu hafta elenen isim Ayşıl Özaslan oldu.

2007 sezonunda yarışan Ayşıl Özaslan, ikinci haftada yedekler arasından gelmiş ve Ünlüler takımına katılmıştı.