Yayınlanma Tarihi: 26.01.2022 | Değiştirme Tarihi: 26.01.2022

Survivor All Star 26 Ocak 2022 - Ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor All Star'da 2. haftanın son ödül oyunu nefes kesen mücadelelere sahne oldu ve bayrak yarışına kaldı. Peki oyunu hangi takım kazandı? İşte kıran kırana geçen mücadeleler ve ödül oyununu kazanan takım...Büyük ilgiyle takip edilen Survivor 2022 All Star'da bu akşam takımlar, ödül oyununda karşılaştı. İkinci haftasına giren Survivor'da konsey öncesinde Ünlüler ve Gönüllüler arasında nefes kesen bir ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Kazanan takımı, en iyiler mücadelesinde bayrak yarışı belirledi.

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Türkiye'nin en uzun süredir devam eden ve en çok izlenen yarışma programı Survivor'da All Star sezonu nefes kesen karşılaşmaları ile büyük ilgi görüyor. Eski yarışmacılar, Dominik'te Ünlüler - Gönüllüler olarak adada Survivor mücadelesi vermeye devam ediyor.

Survivor 2022'de 25 Ocak Çarşamba bölümünde iki takım, ödül oyununda karşı karşıya geldi. Eleme konseyi öncesinde yapılan ödül oyununda müthiş mücadeleler ekran başına kilitledi. İlk turda kadın yarışmacıların karşılaştığı ödül oyununda Ünlüler, 4-0 farkı koruyamadı. Ve kadınların mücadelesinde 8-6 skorla kazanan Gönüllüler takımı oldu.

İkinci turda erkek yarışmacıların karşılaşmasında da kıyasıya mücadele vardı. İkinci haftanın son ödül oyununda erkeklerin karşılaşmasından 8-5 skorla kazanan Ünlüler takımı oldu. Genel skor 1-1 olduğu için en iyiler mücadelesin geçildi.

Survivor All Star ödül oyununda en iyiler mücadelesinde karşılıklı alınan sayılar ile skor 2-2 oldu. Bundan dolayı bayrak yarışı yapıldı. Birsen - Batuhan ikilisine karşılık Seda - Ogeday parkura çıktı. Birsen'in düşürdüğü küp nedeniyle geride kalması sonucunda avantaj Gönüllülerin oldu. Bu avantajı iyi kullanan Ogeday, takımına sayıyı ve ödülü kazandırdı.