Yayınlanma Tarihi: 18.01.2022 | Değiştirme Tarihi: 19.01.2022

Survivor All Star 2022 18 Ocak 2022 - Haftanın 4. eleme adayı kim oldu?

Survivor Türkiye All Star'da ilk haftanın eleme adayları Birsen, Sercan ve Gizem olmuştu. Peki haftanın 4. ve son eleme adayı kim oldu. İşte gönüllüler takımının kullandığı oylar sonrası belirlenen eleme adayı...TV8 ekranlarında ilgiyle takip edilen Survivor 2022 All Star'da potaya giren son eleme adayı bu akşam belli oldu. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, bu akşam son dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Kazanan Ünlüler takımı olunca ada konseyinde Gönüllüler takımı, bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı.

SURVİVOR'DA 4. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dominik'te dünyanın en zor yarışmalarından biri olan Survivor All Star tüm heyecanıyla devam ediyor. On altıncı sezonuna giren Survivor'da All Star yarışmacılar, Ünlüler ve Gönüllüler takımlarına ayrılarak adada kalma savaşı veriyor. Sezonun ilk haftasında 1. dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler olmuştu. Ünlüler takımı, oylama yaparak gitme adayı olarak Birsen'in belirledi. Birsen, 1. eleme adayı olarak ilk defa uygulanan sürgün kampına gönderildi.

Survivor All Star'da bu haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan yine Gönüllüler takımı oldu. Ada konseyinde Ünlüler takımında yapılan oylama ile sürgün kampına giden ikinci eleme adayı Sercan oldu. Haftanın üçüncü eleme adayı ise 3. dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımından Gizem oldu.

Survivor 2022'de ilk haftanın son dokunulmazlık oyunu kıran kırana mücadele içinde geçti. Ünlüler takımı, hem kadın yarışmacılarda hem de erkek yarışmacılarda kazanan taraf oldu. Dokunulmazlığı kazanan Ünlüler takımı olurken Gönüllüler takımı, oylama yaparak son eleme adayını belirledi. Takımın yarısının kutudan çıktığı oylamada adı en çok yazılan Hikmet Tuğsuz, haftanın dördüncü eleme adayı oldu.