Yayınlanma Tarihi: 18.01.2022 | Değiştirme Tarihi: 19.01.2022

Survivor All Star 2022 18 Ocak 2022 - Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Survivor All Star'da haftanın 4. ve son dokunulmazlık oyunu kıran kırana mücadelelere sahen oldu. Peki dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte nefes kesen oyunlar sonunda dokunulmazlığı kazanan takım...



Her bölümü farklı heyecanlar yaşatan Survivor 2022 All Star'da bu akşam 4. dokunulmazlık oyunu mücadelesi ekrana geldi. Survivor All Star'ın ilk haftasında Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, son kez dokunulmazlık oyununda karşılaştı. İki takım yarışmacıları da tüm güçleri ile mücadele ettiği oyun son derece çekişmeli geçti. İlk defa bir oyunda best of seçimine kalmadan oyunu kazanan belli oldu.

SURVİVOR'DA 4. DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Dominik'teki büyük mücadele Survivor 2022 All Star heyecanı TV8 ekranlarında devam ediyor. Zorlu parkurlarda kıran kırana mücadelelerin geçtiği dokunulmazlık oyunları nefes kesiyor. Bu akşam, Survivor'ın dördüncü bölümünde Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı 4. dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Nehir üzerine kurulan parkurda oynanan dokunulmazlık oyunu çok çekişmeli geçti.

Survivor All Star'ın 18 Ocak Salı bölümünde haftanın dördüncü dokunulmazlık oyunu, nehir parkurunda yapıldı. Çapraz koşu ile başlayan ve yarışmacıların birbirine çarpışmadan suya atladığı oyunda tüm engeller aşıldıktan sonra çubukları ile altı topun düşürülmesi gerekiyordu.

Dokunulmazlık oyununda parkura önce kadın yarışmacılar çıktı. Eşleşmeler sonrasında oyunda ilk çıkan Evrim, parkurda kötü bir kaza geçirdi. Acılar içinde kıvranan Evrim'e doktor müdahalesi sonrasında tedavisi için hastaneye götürüldü.

Kadın yarışmacıların arasındaki oynanan ilk turda 8-5 skorla kazanan Ünlüler takımı oldu. Erkek yarışmacıların oynadığı ikinci turda kazanan 8-4 skorla yine Ünlüler oldu. Böylece, dokunulmazlık oyunu best of seçimine kalmadı. Ve 4. dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı oldu.