Yayınlanma Tarihi: 17.01.2022 | Değiştirme Tarihi: 17.01.2022

Survivor All Star 2022 17 Ocak 2022 - Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye All Star 2022'de sezonun 3. dokunulmazlık oyunu kıran kırana mücadelelere sahne oldu. Peki oyunu hangi takım kazandı? İşte nefes kesen mücadeleler ve dokunulmazlık oyununu kazanan takım...Dominik Cumhuriyeti'nde başından sonuna kadar müthiş bir dokunulmazlık mücadelesi ekrana geldi. Ünlüler ve Gönüllüler, ilk haftanın 3. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Kadınlar ve erkeklerin ayrı ayrı oynadığı oyunda dokunulmazlığı kazananı bayrak yarışı belirledi.

SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2022 All Star'da bu akşam üçüncü dokunulmazlık oyunu oynadı. İlk defa deniz parkurunda karşılaşan Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, kıran kırana bir dokunulmazlık mücadelesi verdi. Deniz parkura, zipline engeli ile başlıyordu. Parkurun sonunda önce mekanizmayı açan yarışmacılar, kum torbası ile üç başarılı atış yapan sayıyı kazanıyordu.

Parkura önce kadın yarışmacılar çıktı. All Star sezonunda başlayan bu uygulamada kadın yarışmacıların çıktığı dokunulmazlığın ilk turunda kazanan Ünlüler takımı oldu. Sonrasında parkura erkek yarışmacılar çıktı.

Nefes kesen mücadelerin yaşandığı oyunda Hikmet'in geçirdiği kaza izleyenleri korkuttu. Kanlar içinde kalan yarışmacıya doktorlar anında müdahale etti. Sağlık ekibi, Hikmet'e durumun ciddiyetini anlatmakta zorlandı. Son olarak Hikmet tedavisi için hastaneye gitmeyi kabul etti.

Survivor'da dokunulmazlık oyununda erkek yarışmacıların turunda kazanan Gönüllüler takımı oldu. Bu durumda skorda beraberlik olunca bayrak yarışına gidildi. Bu oyunda da 3-0 gibi net skorla kazanan Ünlüler takımı, üçüncü dokunulmazlığı sahibi oldu.