Yayınlanma Tarihi: 15.01.2022 | Değiştirme Tarihi: 15.01.2022

Survivor All Star 2022 15 Ocak - Sezonun ilk ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye All Star 2022'de sezonun ilk yarışı müthiş bir mücadeleye sahne oldu ve bayrak yarışına gitti. Peki oyunu hangi takım kazandı? İşte Survivor'da sezonun ilk ödül oyununu kazanan takım...Büyük bir heyecanla beklenen Survivor 2022 All Star, bu akşam TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Survivor'da Ünlüler ile Gönüllüler, ilk ödül oyununda karşı karşıya geldi. Adada kalacakları kamp alanıyla ilgili önemli ödülü kazanacakları oyunda kıran kırana mücadele yaşandı. Araba itme şeklinde oynanan oyunda kazanan takım, bayrak yarışı ile belirlendi.

SURVİVOR'DA İLK ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Fenomen yarışma programı Survivor Türkiye'nin All Star sezonu bu akşam başladı. Eski yarışmacılardan oluşan Ünlüler ve Gönüllüler takımı, Dominik'te ilk gününde çok farklı bir ödül oyununda karşı karşıya geldi. Acun Ilıcalı'nın oyun alanına geldiği klasik arabalar, parkurun bir parçası oldu.

Survivor All Star'ın 15 Ocak Cumartesi tarihli ilk bölümünde müthiş bir mücadele vardı. Oyun, yazı tura atışı ile başladı. Atış sonucunda otomobil seçimi Ünlüler ile başladı. Ödül oyununda seçilen dört otomobil, bir sürücü ve iticiler ile parkur boyunca itilmesi ve sonrasında ters durumdaki platforma düzgün bir şekilde park edilmesi gerekiyordu.

Baştan sona kadar denge içinde geçen mücadelede skor 4-4 olunca bayrak yarışına geçildi. Birer kadın ve erkek yarışmacının seçildi. Bayrak yarışında önce kadın yarışmacılar, arabayı park ettiler. Sonrasında erkek yarışmacılar, arabayı önce başlangıç yerine götürdü. Sonrasında aynı yere götürüp park etti. Çok zorlu ve yorucu parkurda bayrak yarışını kazanan Gönüllüler, ödül oyununu 5-4 skorla kazanan takım oldu.