Yayınlanma Tarihi: 16.01.2022 | Değiştirme Tarihi: 16.01.2022

Survivor All Star 2022 15 Ocak - Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye All Star 2022'de sezonun ilk dokunulmazlık oyunu kıran kırana bir mücadeleye sahne oldu. Peki dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Ünlüler mi, gönüllüler mi? İşte dokunulmazlık oyunu ve kazanan takım...Ekranların uzun soluklu, fenomen yarışma programı Survivor'ın All Star sezonu bu akşam başladı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı, adaya adım attıkları ilk gün iki oyun oynadılar. Ödül oyunu sonrasında iki takım, müthiş bir dokunulmazlık mücadelesi verdi. Survivor 2022 All Star'da ilk dokunulmazlığı kazanan takımı, yine bayrak yarışı belirledi.

SURVİVOR'DA İLK DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

TV8'in izlenme rekorları kıran yarışma programı Survivor'da 2022 All Star sezonu tüm heyecanıyla başladı. 26 yarışmacıdan oluşan Ünlüler ve Gönüllüler takımı, sürprizlerle yeni sezona merhaba dediler. Klasik arabalarla oynanan ödül oyunu sonrasında iki takım, ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi.

Survivor All Star'ın 15 Ocak 2022 tarihli ilk bölümünde dokunulmazlık oyunu iki etaptan oluşuyordu. İlk etapta kadın yarışmacılar, ikinci etapta erkek yarışmacılar parkura çıktı. Dokunulmazlık oyununda Barış'ın parkurdan düşüşü ve acı içinde kıvranması izleyen herkesi korkuttu. Oyunu bırakmak zorunda kalan Barış'a doktorlar anında müdahale etti. Sonrasında Sercan da parkurda kötü düştü. Kafasını ve belini çarpan Sercan, müdahale sonrasında oyuna kaldığı yerden devam etti.

Survivor 2022 ilk bölümde Ünlüler ve Gönüllüler takımı, dokunulmazlığı kazanmak için parkurda nefes kesen bir mücadele sergiledi. İlk etapta kadınlarda kazanan Gönüllüler olurken ikinci etapta erkeklerde kazanan Ünlüler oldu. Dokunulmazlık oyununda birer etap kazanan Ünlüler ve Gönüllüler, bayrak yarışına çıktı. Bu oyunda üç yapan kazanacaktı. İki takım en iyilerini belirledi ve eşleşmeler sonrasında zorlu parkura çıktı. Bayrak yarışını 3-1 kazanan Gönüllüler takımı, ilk dokunulmazlığı da elde etti. Dokunulmazlık sembolünü de günün başarılı ismi Sude aldı.