Survivor Aleyna'nın kardeşi kimdir? Aleyna Kalaycıoğlu'nun kardeşi Cansu kimdir, kaç yaşında?

Survivor yeni bölüm fragmanının yayınlanmasıyla birlikte, izleyen herkes duygu seline kapıldı. Acun Ilıcalı'nın geçtiğimiz günlerde açıklamasını yaptığı 'Survivor Aile Ödülü'nü duyan yarışmacılar, oyun öncesi aile bireylerinden biriyle kısa bir görüşme gerçekleştirdi. Herkesin gözyaşlarına boğulduğu bu anlarda Survivor Aleyna Kalaycıoğlu ile kardeşi Cansu'nun buluşması da sosyal medyada gündem oldu. Pek çok kişi Survivor Aleyna kardeşi kimdir? Aleyna Kalaycıoğlu kardeşi Cansu kimdir? sorusunu merak etti. 

Yayınlanma Tarihi: 14.05.2021 22:38
Değiştirme Tarihi: 14.05.2021 22:39
Survivor Aleyna'nın kardeşi kimdir? Aleyna Kalaycıoğlu'nun kardeşi Cansu kimdir, kaç yaşında?

Survivor kırmızı takım yarışmacısı Survivor Aleyna'nın kardeşi Cansu ile ilgili bilgiler merak ediliyor. Yarışmacılar, elemenin olmayacağı bayram haftasında, oyunu kazanmaları durumunda Dominik'te bulunan aileleriyle görüşme imkanı elde edecek. Oyun öncesi aile bireylerinden birer kişiyle görüşen yarışmacılar, gözyaşlarıyla Survivor fragmanına damga vurdu.  Bu sırada Aleyna Kalaycıoğlu'nun kardeşi Cansu ile görüşüp sarılması, sosyal medyaya damga vurdu. Survivor Aleyna'nın kardeşi Cansu kimdir, rahatsızlığı ne? sorularının cevabı merak edildi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor'da verdiği bir röportajda, kardeşi Cansu'nun trafik kazası sonucu yüzde 100 engelli kaldığını gözyaşları içinde anlattı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Babasıyla görüşmediğini belirten Aleyna, bu zor süreçte annesinin her şeyi bırakıp kendini kardeşine ve kendisine adadığını ifade etmişti. Aleyna Kalaycıoğlu, o günkü röportajda 'Kardeşim belki yürüyüp konuşabilecekti, bana abla diyebilecekti, kader demek istemiyorum çünkü bu çok büyük bir olay' ifadelerini kullanmıştı.