Survivor Aleyna kimdir? Survivor 2021’de haftanın ilk eleme adayı Aleyna Kalaycıoğlu kaç yaşında, nereli?

Survivor Aleyna, yapılan ada konseyinde eleme potasına giren ilk isim oldu. Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki mücadele tüm heyecanıyla devam ediyor. Yarışmada bugün yapılan dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyinde yapılan oylamada Aleyna’nın ismi çıktı. Peki, Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Survivor Aleyna Kalaycıoğlu hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 24.01.2021 01:12
Değiştirme Tarihi: 24.01.2021 01:12
Survivor Aleyna kimdir? Survivor 2021’de haftanın ilk eleme adayı Aleyna Kalaycıoğlu kaç yaşında, nereli?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de haftanın ilk eleme adayı Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Gönüllüler takımında mücadele eden ve dikkat çeken yarışmacılardan biri olan Survivor Aleyna, ada konseyinde adı en çok yazılan isim olarak eleme potasına girdi. Survivor izleyicileri eleme adayı olan Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli sorgulaması yapmaya başladı. Survivor Aleyna hakkında merak edilenler haberimizde.

SURVİVOR ALEYNA KİMDİR?

Survivor Aleyna, 1998 yılında Bursa'da dünyaya gelmiştir. Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı olan Aleyna Kalaycıoğlu, gerçekleştirdiği hayallerini Survivor parkurlarındaki mücadelesiyle taçlandırmaya gittiğini belirtmiştir.

Yalova'da çocukluğunu geçiren ve burada büyüyen Survivor Aleyna, 10 yaşındayken anne ve babasının ayrıldığını ifade etmiştir. Annesiyle ve kardeşiyle İstanbul'a taşındığını söyleyen Aleyna Kalaycıoğlu, burada yaşamıştır.

İstanbul'a taşınan ve burada lise öğrenimi görürken dil eğitimine de ağırlık verdiğini söyleyen Survivor Aleyna, ABD'de Uçak Mühendisliği Bölümü kazandığını belirtmiştir. Koronavirüs pandemisi nedeniyle ABD'den Türkiye'ye dönen Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor başvurusunu da bu sırada yapmıştır.

ALEYNA KALAYCIOĞLU’NUN SPOR HAYATI

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu’nun spor geçmişi de izleyicilerin dikkatini çekti. Survivor Aleyna, 10 senedir voleybol oynuyor. Aynı zamanda son üç yıldır beach voleybol okul takımında da yer alıyor.

ALEYNA KALAYCIOĞLU INSTAGRAM HESABI

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Instagram hesabı merak ediliyor. Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, Instagramda “aleynakalayciogluu” kullanıcı adıyla yer alıyor.