Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında? Survivor Aleyna Kalaycıoğlu boyu kaç, aslen nereli?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, sevilen yarışmada son sekize kalmayı başardı. Gönüllüler takımı ile başladığı Survivor 2021 serüvenine Kırmızı takımda devam eden Aleyna Kalaycıoğlu, izleyicilerin merak ettiği bir isim. Peki, Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, boyu kaç? İşte yarışmacı hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 05.06.2021 18:20
Değiştirme Tarihi: 05.06.2021 18:20
Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında? Survivor Aleyna Kalaycıoğlu boyu kaç, aslen nereli?

Finaline az bir zaman kalan Survivor 2021 sezonu büyük bir ilgiyle izlenmeye devam ediliyor. Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, sezona Gönüllüler takımında başlamış ve takımların karışması sonrasında Kırmızı takıma geçmişti. Performansı ile dikkat çeken isim, Survivor 2021’de son sekize kalan iki kadın yarışmacıdan birisi. İzleyiciler, yarışmacıyı tanımak için Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında, nereli araştırıyor. İşte Survivor Aleyna Kalaycıoğlu hakkındaki merak edilenler…

SURVİVOR ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 yılında Bursa’da doğdu. Annesi ile babası 10 yaşında iken ayrılan ve o zamana kadar Yalova’da yaşayan Aleyna Kalaycıoğlu, sonrasında annesiyle ve kardeşiyle İstanbul’a taşınmış.

Aleyna Kalaycıoğlu, İstanbul’da lise eğitimi sonrasında sonra iyi bir dil eğitimi aldı. Ve Amerika Birleşik Devletleri’nde Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı.

SPOR HAYATI

Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu’nun spor geçmişi de izleyicilerin dikkatini çekti. Survivor Aleyna, 10 senedir voleybol oynuyor. Aynı zamanda son üç yıldır beach voleybol okul takımında da yer alıyor.

INSTAGRAM HESABI

Survivor 2021 Kırmızı takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, Instagramda “aleynakalayciogluu” kullanıcı adıyla yer alıyor ve 216 bin takipçisi bulunuyor.

SURVİVOR 2021’E KATILMA SÜRECİ

Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, yarışmaya katılma hikayesini şöyle anlatıyor “Survivor’a ilk defa bu sene başvurdum ve ilk 6 da yer aldım. Survivor süreci zorlu geçti hem mental hem fiziken fakat sonunda sona geldik ve şimdi yeni bir başlangıç başlıyor.”