Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu nereli, boyu kaç?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, sevilen yarışmada dikkat çekmeye devam ediyor. Survivor 2021’de Aleyna Kalaycıoğlu, Gönüllüler takımı ile başladığı mücadelesini Kırmızı takımda sürdürüyor. Peki, Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç? İşte Aleyna Kalaycıoğlu hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 13.05.2021 18:36
Değiştirme Tarihi: 13.05.2021 18:36
Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu nereli, boyu kaç?

Survivor 2021 çeyrek finale doğru giderken yarışmacıların hayatları araştırılmaya devam ediliyor. Survivor Aleyna Kalaycıoğlu da parkurdaki performansı ile dikkat çeken ve hakkında bilgiler merak edilen yarışmacılardan. İzleyici, Survivor Aleyna Kalaycıoğlu yaşını, boyunu, nereli olduğunu araştırılıyor. Survivor Aleyna Kalaycıoğlu hakkında merak edilenler haberimizde.

SURVİVOR ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Yarışmacının annesi ile babası 10 yaşında iken ayrılmış. Bu zamana kadar Yalova’da yaşayan Aleyna Kalaycıoğlu, sonrasında annesiyle ve kardeşiyle İstanbul’a taşınmış.

Aleyna Kalaycıoğlu, İstanbul’da lise eğitimi sonrasında sonra iyi bir dil eğitimi aldı. Ve Amerika Birleşik Devletleri’nde Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı.

SPOR HAYATI

Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu’nun spor geçmişi de izleyicilerin dikkatini çekti. Survivor Aleyna, 10 senedir voleybol oynuyor. Aynı zamanda son üç yıldır beach voleybol okul takımında da yer alıyor.

INSTAGRAM HESABI

Survivor 2021 Kırmızı takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, Instagramda “aleynakalayciogluu” kullanıcı adıyla yer alıyor ve 216 bin takipçisi bulunuyor.

SURVİVOR 2021’E KATILMA SÜRECİ

Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, yarışmaya katılma hikayesini şöyle anlatıyor “Survivor’a ilk defa bu sene başvurdum ve ilk 6 da yer aldım. Survivor süreci zorlu geçti hem mental hem fiziken fakat sonunda sona geldik ve şimdi yeni bir başlangıç başlıyor.”