Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 dördüncüsü Aleyna Kalaycıoğlu hakkındaki bilgiler

Survivor Aleyna, yarı finale kalan dört yarışmacıdan birisi idi. Bu akşam, Poyraz ile girdiği potadan sezona dördüncü veda etti. Gönüllüler takımında başlayan Survivor Aleyna, Kırmızı takıma geçtikten sonra başarısını devam ettirdi. Performansı ve yaşadığı tartışmalar ile gündeme gelen Aleyna Kalaycıoğlu’nun hayatı merak ediliyor. Peki, Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 24.06.2021 22:04
Değiştirme Tarihi: 24.06.2021 22:32

TV8 ekranlarından büyük ilgiyle takip edilen Survivor 2021’de Aleyna Kalaycıoğlu yarı finale kalmayı başardı. Bu akşam, canlı yayında açıklanan oylama sonucunda Survivor Aleyna, büyük finale kalamadı ve yarışmaya dördüncü olarak veda etti. İzleyiciler, yarı final öncesinden yarışmacıyı Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında, nereli merak ediyor. İşte Survivor Aleyna Kalaycıoğlu hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 yılında Bursa’da doğdu. Annesi ile babası 10 yaşında iken ayrılan ve o zamana kadar Yalova’da yaşayan Aleyna Kalaycıoğlu, sonrasında annesiyle ve kardeşiyle İstanbul’a taşınmış. Aleyna Kalaycıoğlu, İstanbul’da lise eğitimi sonrasında aldığı dil eğitimi sonrasında ABD’de Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SPOR HAYATI

Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu’nun spor geçmişi de izleyicilerin dikkatini çekti. Survivor Aleyna, 10 senedir voleybol oynuyor. Aynı zamanda son üç yıldır beach voleybol okul takımında da yer alıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

INSTAGRAM HESABI

Survivor 2021 Kırmızı takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, Instagramda “aleynakalayciogluu” kullanıcı adıyla yer alıyor ve 331 bin takipçisi bulunuyor.