Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Gönüllüler takımından Aleyna Kalaycıoğlu kimdir?

Survivor 2021’de Gönüllüler takımında mücadele eden Aleyna Kalaycıoğlu, bu haftanın sembol oyununu kazanan kadın yarışmacı oldu. Yarışmada performansı ile dikkat çeken Survivor Aleyna, sembolü kazanarak yine gündeme geldi. Peki, Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu hakkında merak edilenler haberimizde.

Yayınlanma Tarihi: 02.02.2021 21:25
Değiştirme Tarihi: 02.02.2021 21:25
Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Gönüllüler takımından Aleyna Kalaycıoğlu kimdir?

Sevilen yarışma Survivor 2021’de yarışmacıların mücadelesi devam ediyor. Survivor 2021 Gönüllüler takımından yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, 3. sembol oyununu kazanarak izleyicilerin yine dikkatini çekti ve internette hayatı sorgulanmaya başladı. İşte Survivor Aleyna Kalaycıoğlu hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Yalova’da büyüdüğünü belirten Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi ile babası 10 yaşında iken ayrılmış. Sonrasında Survivor Aleyna, annesiyle ve kardeşiyle İstanbul’a taşınmıştır.

ALEYNA KALAYCIOĞLU’NUN EĞİTİM HAYATI

Aleyna Kalaycıoğlu, İstanbul’a taşındıktan sonra hayatının değiştiğini ve liseden sonra dil eğitimine ağırlık verdiğini söyledi. Bu şekilde iyi bir dil eğitimi alan Aleyna Kalaycıoğlu, sınavlara da aynı motivasyonla hazırlandı ve Amerika Birleşik Devletleri’nde Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı.

 ALEYNA KALAYCIOĞLU’NUN SPOR HAYATI

Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu’nun spor geçmişi de izleyicilerin dikkatini çekti. Survivor Aleyna, 10 senedir voleybol oynuyor. Aynı zamanda son üç yıldır beach voleybol okul takımında da yer alıyor.

ALEYNA KALAYCIOĞLU’NUN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Survivor 2021 yarışmacıları belli olduktan sonra yarışmanın sıkı takipçileri de Aleyna Kalaycıoğlu’nun Instagram hesabını araştırmaya başladı. Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, Instagramda “aleynakalayciogluu” kullanıcı adıyla yer alıyor ve 26 bin takipçisi bulunuyor.

SURVİVOR 2021’E KATILMA SÜRECİ

Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, yarışmaya katılma hikayesini şöyle anlatıyor “Survivor’a ilk defa bu sene başvurdum ve ilk 6 da yer aldım. Survivor süreci zorlu geçti hem mental hem fiziken fakat sonunda sona geldik ve şimdi yeni bir başlangıç başlıyor.”