Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu hakkındaki bilgiler

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, yarışmada en çok merak edilen ve araştırılan isimlerden birisi. Gönüllüler takımında başladığı Survivor 2021 macerasını Kırmızı takımda sürdüren Aleyna Kalaycıoğlu, bu hafta yine eleme potasına girdi. İzleyiciler, Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç, Instagram hesabı nedir araştırıyor. İşte başarılı yarışmacı hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 12.06.2021 18:38
Değiştirme Tarihi: 12.06.2021 18:38
Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu hakkındaki bilgiler

Sevilen yarışma Survivor 2021’de merakla beklenen final için geri sayım başladı. Mücadelelerin doruğa çıktığı bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında eleme adayı olan Survivor Aleyna’nın hayatı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Aleyna Kalaycıoğlu hakkında merak edilenler…

SURVİVOR ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 yılında Bursa’da doğdu. Annesi ile babası 10 yaşında iken ayrılan ve o zamana kadar Yalova’da yaşayan Aleyna Kalaycıoğlu, sonrasında annesiyle ve kardeşiyle İstanbul’a taşınmış. Aleyna Kalaycıoğlu, İstanbul’da lise eğitimi sonrasında aldığı dil eğitimi sonrasında ABD’de Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı.

SPOR HAYATI

Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu’nun spor geçmişi de izleyicilerin dikkatini çekti. Survivor Aleyna, 10 senedir voleybol oynuyor. Aynı zamanda son üç yıldır beach voleybol okul takımında da yer alıyor.

INSTAGRAM HESABI

Survivor 2021 Kırmızı takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, Instagramda “aleynakalayciogluu” kullanıcı adıyla yer alıyor ve 216 bin takipçisi bulunuyor.

SURVİVOR 2021’E KATILMA SÜRECİ

Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, yarışmaya katılma hikayesini şöyle anlatıyor “Survivor’a ilk defa bu sene başvurdum ve ilk 6 da yer aldım. Survivor süreci zorlu geçti hem mental hem fiziken fakat sonunda sona geldik ve şimdi yeni bir başlangıç başlıyor.”