Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında, nereli? Aleyna Kalaycıoğlu Survivor 2021’den elendi mi?

Survivor 2021’de bu haftanın eleme adaylarından biri de Aleyna Kalaycıoğlu. Son sekize kalan iki yarışmacıdan biri olan Survivor Aleyna, bu hafta annesi Zuhal Kalaycıoğlu nedeniyle gündeme gelmiş ve internette en çok sorgulanan isim olmuştu. Peki, Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? İşte yarışmacı hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 08.06.2021 18:12
Değiştirme Tarihi: 09.06.2021 00:27
Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında, nereli? Aleyna Kalaycıoğlu Survivor 2021’den elendi mi?

Heyecanla izlenen ve büyük ilgiyle takip edilen Survivor 2021’de final mücadelesi devam ediyor. Yarışmanın dikkat çeken isimlerinden Survivor Aleyna, bu hafta eleme potasına bir kez daha girdi. Aileler arasında yaşanan gerilim nedeniyle Aleyna Kalaycıoğlu ve annesi Zuhal Kalaycıoğlu, bu hafta Survivor izleyicilerin gündemindeydi ve Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Soruları araştırılıyordu. İzleyiciler, aynı zamanda Survivor Aleyna Kalaycıoğlu bu akşam elenecek mi? Merak ediyor. İşte Survivor Aleyna hakkında merak edilenler…

SURVİVOR ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 yılında Bursa’da doğdu. Annesi ile babası 10 yaşında iken ayrılan ve o zamana kadar Yalova’da yaşayan Aleyna Kalaycıoğlu, sonrasında annesiyle ve kardeşiyle İstanbul’a taşınmış.

Aleyna Kalaycıoğlu, İstanbul’da lise eğitimi sonrasında sonra iyi bir dil eğitimi aldı. Ve Amerika Birleşik Devletleri’nde Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı.

SPOR HAYATI

Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu’nun spor geçmişi de izleyicilerin dikkatini çekti. Survivor Aleyna, 10 senedir voleybol oynuyor. Aynı zamanda son üç yıldır beach voleybol okul takımında da yer alıyor.

INSTAGRAM HESABI

Survivor 2021 Kırmızı takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, Instagramda “aleynakalayciogluu” kullanıcı adıyla yer alıyor ve 216 bin takipçisi bulunuyor.

SURVİVOR 2021’E KATILMA SÜRECİ

Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, yarışmaya katılma hikayesini şöyle anlatıyor “Survivor’a ilk defa bu sene başvurdum ve ilk 6 da yer aldım. Survivor süreci zorlu geçti hem mental hem fiziken fakat sonunda sona geldik ve şimdi yeni bir başlangıç başlıyor.”