Survivor Aleyna kimdir? Aleyna Kalaycıoğlu yaşı kaç, nereli, mesleği ne? Instagramı var mı?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu 2021 Survivor gönüllüler kadrosunda yer alıyor. Survivor Aleyna ile ilgili bilgiler de internet üzerinden TV8 izleyicileri tarafından araştırılıyor ve merak ediliyor. Gönüllüler takımı kadrosunun dikkat çeken yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, yaşı, boyu kilosu kaç, nereli? İşte detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 16.01.2021 15:25
Değiştirme Tarihi: 16.01.2021 15:25
Survivor Aleyna kimdir? Aleyna Kalaycıoğlu yaşı kaç, nereli, mesleği ne? Instagramı var mı?

Tv8 ekranlarının her yıl gündem yaratan yarışma programı Survivor'da heyecan tüm hızıyla sürüyor. Mücadelenin bir an olsun eksik kalmadığı Survivor'da 2021 yarışmacı kadrosundaki isimler de merak ediliyor. Peki Aleyna Kalaycıoğlu yaşı, mesleği, Instagram hesabı var mı? ve memleketi neresi?  İşte 2021 Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, aslen nereli ve ne iş yapıyor sorularının cevabı...

SURVİVOR ALEYNA KİMDİR? 

Survivor Aleyna, 1998 yılında Bursa'da dünyaya gelmiştir. Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı olan Aleyna Kalaycıoğlu, gerçekleştirdiği hayallerini Survivor parkurlarındaki mücadelesiyle taçlandırmaya gittiğini belirtmiştir. 

Yalova'da çocukluğunu geçiren ve burada büyüyen Survivor Aleyna, 10 yaşındayken anne ve babasının ayrıldığını ifade etmiştir. Annesiyle ve kardeşiyle İstanbul'a taşındığını söyleyen Aleyna Kalaycıoğlu, burada yaşamıştır.

Haber ile ilgili metin girin!.

ALEYNA KALAYCIOĞLU NEREDEN MEZUN

İstanbul'a taşınan ve burada lise öğrenimi görürken dil eğitimine de ağırlık verdiğini söyleyen Survivor Aleyna, ABD'de Uçak Mühendisliği Bölümü kazandığını belirtmiştir. Koronavirüs pandemisi nedeniyle ABD'den Türkiye'ye dönen Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor başvurusunu da bu sırada yapmıştır. 

ALEYNA KALAYCIOĞLU’NUN SPOR HAYATI

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu’nun spor geçmişi de izleyicilerin dikkatini çekti. Survivor Aleyna, 10 senedir voleybol oynuyor. Aynı zamanda son üç yıldır beach voleybol okul takımında da yer alıyor. 

Haber ile ilgili metin girin!.

ALEYNA KALAYCIOĞLU INSTAGRAM HESABI

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Instagram hesabı merak ediliyor. Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, Instagramda “aleynakalayciogluu” kullanıcı adıyla yer alıyor.