Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında? Survivor Aleyna Kalaycıoğlu nereli, mesleği ne, boyu kaç?

Survivor Aleyna kimdir merak ediliyor. Yarışmanın dikkat çeken ismi Aleyna Kalaycıoğlu, Kırmızı takımda yer alıyor. Başarılı yarışmacı, Survivor 2021’de son altı isim arasına girmeyi başardı. Peki, Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç? İşte Aleyna Kalaycıoğlu hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 15.06.2021 18:01
Değiştirme Tarihi: 15.06.2021 18:01
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında? Survivor Aleyna Kalaycıoğlu nereli, mesleği ne, boyu kaç?

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021’in dikkat çeken isimlerinden Aleyna Kalaycıoğlu’nun hayat hikayesi merak ediliyor. Son altıya kalmayı başaran başarılı yarışmacı, internette Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç şeklindeki sorular ile araştırılıyor. İşte Survivor Aleyna Kalaycıoğlu hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 yılında Bursa’da doğdu. Annesi ile babası 10 yaşında iken ayrılan ve o zamana kadar Yalova’da yaşayan Aleyna Kalaycıoğlu, sonrasında annesiyle ve kardeşiyle İstanbul’a taşınmış. Aleyna Kalaycıoğlu, İstanbul’da lise eğitimi sonrasında aldığı dil eğitimi sonrasında ABD’de Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı.

SPOR HAYATI

Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu’nun spor geçmişi de izleyicilerin dikkatini çekti. Survivor Aleyna, 10 senedir voleybol oynuyor. Aynı zamanda son üç yıldır beach voleybol okul takımında da yer alıyor.

INSTAGRAM HESABI

Survivor 2021 Kırmızı takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, Instagramda “aleynakalayciogluu” kullanıcı adıyla yer alıyor ve 321 bin takipçisi bulunuyor.

SURVİVOR 2021’E KATILMA SÜRECİ

Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, yarışmaya katılma hikayesini şöyle anlatıyor “Survivor’a ilk defa bu sene başvurdum ve ilk 6 da yer aldım. Survivor süreci zorlu geçti hem mental hem fiziken fakat sonunda sona geldik ve şimdi yeni bir başlangıç başlıyor.”