Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında? Survivor Aleyna Kalaycıoğlu nereli, boyu kaç?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, yarışmanın performansı ile dikkat çeken ismi. Gönüllüler takımında başladığı Survivor serüvenine Kırmızı takımda devam eden Survivor Aleyna Kalaycıoğlu’na dair bilgiler izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 30.05.2021 19:04
Değiştirme Tarihi: 30.05.2021 19:04
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında? Survivor Aleyna Kalaycıoğlu nereli, boyu kaç?

Survivor 2021 yarışması tüm heyecanıyla devam ediyor ve büyük ilgiyle takip ediliyor. Kırmızı takımda yer alan Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, başarılı performansı, bir kez SMS birincisi olması ve şarkı yarışmasını kazanması ile dikkatleri çekmişti. İzleyiciler, Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir merak ediyor ve yarışmanın yaşını, boyunu, nereli olduğunu araştırıyor. İşte Survivor Aleyna Kalaycıoğlu hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 yılında Bursa’da doğdu. Annesi ile babası 10 yaşında iken ayrılan ve o zamana kadar Yalova’da yaşayan Aleyna Kalaycıoğlu, sonrasında annesiyle ve kardeşiyle İstanbul’a taşınmış.

Aleyna Kalaycıoğlu, İstanbul’da lise eğitimi sonrasında sonra iyi bir dil eğitimi aldı. Ve Amerika Birleşik Devletleri’nde Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı.

SPOR HAYATI

Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu’nun spor geçmişi de izleyicilerin dikkatini çekti. Survivor Aleyna, 10 senedir voleybol oynuyor. Aynı zamanda son üç yıldır beach voleybol okul takımında da yer alıyor.

INSTAGRAM HESABI

Survivor 2021 Kırmızı takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, Instagramda “aleynakalayciogluu” kullanıcı adıyla yer alıyor ve 216 bin takipçisi bulunuyor.

SURVİVOR 2021’E KATILMA SÜRECİ

Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, yarışmaya katılma hikayesini şöyle anlatıyor “Survivor’a ilk defa bu sene başvurdum ve ilk 6 da yer aldım. Survivor süreci zorlu geçti hem mental hem fiziken fakat sonunda sona geldik ve şimdi yeni bir başlangıç başlıyor.”