Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında? Survivor Aleyna aslen nereli, boyu kaç?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, sezonun en başarılı yarışmacılarından biri olarak son beşe kalmayı başardı. Performansıyla dikkat çeken Survivor Aleyna, Gönüllüler takımı ile başladığı Survivor 2021’de Kırmızı takımda başarısını devam ettirdi. Peki, Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç?

Yayınlanma Tarihi: 21.06.2021 18:31
Değiştirme Tarihi: 21.06.2021 18:31
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında? Survivor Aleyna aslen nereli, boyu kaç?

Survivor 2021’de sezona damga vuran isimlerden biri de Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, yarışmaya Gönüllüler takımında başladı. Üç kez SMS birinciliği olan Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, bir kez de dokunulmazlık oyununu kazanarak dikkatleri yine üzerine çekti. İzleyiciler, Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç merak ediyor. İşte Aleyna Kalaycıoğlu hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 yılında Bursa’da doğdu. Annesi ile babası 10 yaşında iken ayrılan ve o zamana kadar Yalova’da yaşayan Aleyna Kalaycıoğlu, sonrasında annesiyle ve kardeşiyle İstanbul’a taşınmış. Aleyna Kalaycıoğlu, İstanbul’da lise eğitimi sonrasında aldığı dil eğitimi sonrasında ABD’de Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı.

SPOR HAYATI

Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu’nun spor geçmişi de izleyicilerin dikkatini çekti. Survivor Aleyna, 10 senedir voleybol oynuyor. Aynı zamanda son üç yıldır beach voleybol okul takımında da yer alıyor.

INSTAGRAM HESABI

Survivor 2021 Kırmızı takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, Instagramda “aleynakalayciogluu” kullanıcı adıyla yer alıyor ve 331 bin takipçisi bulunuyor.