Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu aslen nereli?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir merak ediliyor. Survivor 2021’de Gönüllüler takımında mücadele eden Aleyna Kalaycıoğlu, yarışmanın dikkat çeken ve merak edilen isimlerinden biri. Yarışmada performansı ile adından söz ettiren Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, performans tablosunda 4. sırada yer alıyor. Peki, Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, evli mi bekar mı, Instagram hesabı nedir? İşte Survivor 2021 yarışmacısı hakkında merak edilenler…

Yayınlanma Tarihi: 21.02.2021 18:09
Değiştirme Tarihi: 21.02.2021 18:09
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu aslen nereli?

Survivor Türkiye’de Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki mücadele tüm hızıyla sürerken yarışmacıların hayat hikayeleri de araştırılmaya devam ediliyor. Bu yarışmacılardan biri de Gönüllüler takımının başarılı yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu. Survivor 2021 genel performans tablosunda kadınlarda ikinci sırada yer alan yarışmacı, Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, aslen nereli şeklinde sorgulanıyor. Survivor 2021 Gönüllüler takımı yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu hakkında merak edilenler haberimizde.

SURVİVOR ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Yalova’da büyüdüğünü belirten Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi ile babası 10 yaşında iken ayrılmış. Sonrasında Survivor Aleyna, annesiyle ve kardeşiyle İstanbul’a taşınmıştır.

Aleyna Kalaycıoğlu, İstanbul’a taşındıktan sonra hayatının değiştiğini ve liseden sonra dil eğitimine ağırlık verdiğini söyledi. Bu şekilde iyi bir dil eğitimi alan Aleyna Kalaycıoğlu, sınavlara da aynı motivasyonla hazırlandı ve Amerika Birleşik Devletleri’nde Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı.

Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu’nun spor geçmişi de izleyicilerin dikkatini çekti. Survivor Aleyna, 10 senedir voleybol oynuyor. Aynı zamanda son üç yıldır beach voleybol okul takımında da yer alıyor.

ALEYNA KALAYCIOĞLU’NUN INSTAGRAM HESABI VAR MI?

Survivor 2021 yarışmacıları belli olduktan sonra yarışmanın sıkı takipçileri de Aleyna Kalaycıoğlu’nun Instagram hesabını araştırmaya başladı. Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, Instagramda “aleynakalayciogluu” kullanıcı adıyla yer alıyor ve 26 bin takipçisi bulunuyor.