Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu nereli, boyu kaç?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, yarışmanın merak edilen ismi. Yarışmaya Gönüllüler takımında başlayan Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, yeni oluşturulan Kırmızı takımda mücadelesine devam ediyor. Peki, Survivor Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç? İşte yarışmacı hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 10.05.2021 18:28
Değiştirme Tarihi: 10.05.2021 18:28
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu nereli, boyu kaç?

Sevilen yarışma Survivor 2021’de takımlar karıştı ve oluşan yeni takımlar ile heyecan devam ediyor. Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, sezona Gönüllüler takımından başlamıştı. Başarılı performansı ile dikkat çeken yarışmacı, Kırmızı takıma eski arkadaşlarına karşı parkurda mücadelesini sürdürüyor. İşte Survivor Aleyna Kalaycıoğlu hakkında merak edilenler…

SURVİVOR ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Yalova’da büyüdüğünü belirten Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi ile babası 10 yaşında iken ayrılmış. Sonrasında Survivor Aleyna, annesiyle ve kardeşiyle İstanbul’a taşınmış.

Aleyna Kalaycıoğlu, İstanbul’a taşındıktan sonra hayatının değiştiğini ve liseden sonra dil eğitimine ağırlık verdiğini söyledi. Bu şekilde iyi bir dil eğitimi alan Aleyna Kalaycıoğlu, sınavlara da aynı motivasyonla hazırlandı ve Amerika Birleşik Devletleri’nde Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı.

SPOR HAYATI

Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu’nun spor geçmişi de izleyicilerin dikkatini çekti. Survivor Aleyna, 10 senedir voleybol oynuyor. Aynı zamanda son üç yıldır beach voleybol okul takımında da yer alıyor.

INSTAGRAM HESABI

Survivor 2021 Kırmızı takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, Instagramda “aleynakalayciogluu” kullanıcı adıyla yer alıyor ve 155 bin takipçisi bulunuyor.

SURVİVOR 2021’E KATILMA SÜRECİ

Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, yarışmaya katılma hikayesini şöyle anlatıyor “Survivor’a ilk defa bu sene başvurdum ve ilk 6 da yer aldım. Survivor süreci zorlu geçti hem mental hem fiziken fakat sonunda sona geldik ve şimdi yeni bir başlangıç başlıyor.”