Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Aleyna Kalaycıoğlu hakkındaki bilgiler

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir merak ediliyor. Survivor 2021’de Gönüllüler takımında yarışmaya başlayan Aleyna Kalaycıoğlu, Kırmızı takımda iddiasını sürdürüyor. Survivor izleyicileri, yarışmacının hayatını araştırıyor, Survivor Aleyna Kalaycıoğlu’nun yaşı, boyu kaç, nereli araştırılıyor. İşte Survivor Aleyna Kalaycıoğlu hakkındaki bilgiler

Yayınlanma Tarihi: 18.05.2021 19:16
Değiştirme Tarihi: 18.05.2021 19:16
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Aleyna Kalaycıoğlu hakkındaki bilgiler

Sevilen yarışma Survivor 2021’in dikkat çeken isimlerinden biri Aleyna Kalaycıoğlu. Gönüllüler takımı sonrasında Kırmıza takıma geçen Survivor Aleyna’nın hayatı aile ödülü oyunu ile yine merak edilmeye başlandı. Peki, Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? İşte yarışmacı hakkında merak edilenler…

SURVİVOR ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 yılında Bursa’da doğdu. Yarışmacının annesi ile babası 10 yaşında iken ayrılmış. Bu zamana kadar Yalova’da yaşayan Aleyna Kalaycıoğlu, sonrasında annesiyle ve kardeşiyle İstanbul’a taşınmış.

Aleyna Kalaycıoğlu, İstanbul’da lise eğitimi sonrasında sonra iyi bir dil eğitimi aldı. Ve Amerika Birleşik Devletleri’nde Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı.

SPOR HAYATI

Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu’nun spor geçmişi de izleyicilerin dikkatini çekti. Survivor Aleyna, 10 senedir voleybol oynuyor. Aynı zamanda son üç yıldır beach voleybol okul takımında da yer alıyor.

INSTAGRAM HESABI

Survivor 2021 Kırmızı takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, Instagramda “aleynakalayciogluu” kullanıcı adıyla yer alıyor ve 216 bin takipçisi bulunuyor.

SURVİVOR 2021’E KATILMA SÜRECİ

Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, yarışmaya katılma hikayesini şöyle anlatıyor “Survivor’a ilk defa bu sene başvurdum ve ilk 6 da yer aldım. Survivor süreci zorlu geçti hem mental hem fiziken fakat sonunda sona geldik ve şimdi yeni bir başlangıç başlıyor.”