Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? Kardeşi Cansu Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu ve kardeşi Cansu Kalaycıoğlu kimdir merak ediliyor. Survivor 2021’in Pazar bölümü tanıtımı izleyenleri duygulandırmıştı. Survivor Aleyna ve kardeşinin buluştuğu sahnede gözyaşları sel oluyor. Peki, Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir? Aleyna Kalaycıoğlu kardeşi Cansu kimdir? Survivor Aleyna'nın kardeşi Cansu'nun hastalığı nedir?

Yayınlanma Tarihi: 15.05.2021 18:36
Değiştirme Tarihi: 15.05.2021 18:36
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? Kardeşi Cansu Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında?

Survivor 2021 yeni bölümde yarışmacıları büyük bir sürpriz bekliyor. Bayram haftasında aileleriyle görüşme imkanı sağlayacak 'Survivor Aile Ödülü' yarın akşam ekrana gelecek. Survivor Aleyna Kalaycıoğlu da kardeşi Cansu ve annesi ile görüşecek. Survivor izleyicileri, Aleyna Kalaycıoğlu ve kardeşi Cansu Kalaycıoğlu kimdir, Cansu’nun rahatsızlığı nedir araştırmaya başladı. İşte merak edilenler…

CANSU KALAYCIOĞLU KİMDİR, HASTALIĞI NEDİR?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor'da verdiği bir röportajda, kardeşi Cansu'nun trafik kazası sonucu yüzde 100 engelli kaldığını gözyaşları içinde anlatmıştı. Babasıyla görüşmediğini belirten Survivor Aleyna, bu zor süreçte annesinin her şeyi bırakıp kendini kardeşine ve kendisine adadığını ifade etmişti. Aleyna Kalaycıoğlu, o günkü röportajda 'Kardeşim belki yürüyüp konuşabilecekti, bana abla diyebilecekti, kader demek istemiyorum çünkü bu çok büyük bir olay' ifadelerini kullanmıştı.

SURVİVOR ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Yalova’da büyüdüğünü belirten Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi ile babası 10 yaşında iken ayrılmış. Sonrasında Survivor Aleyna, annesiyle ve kardeşiyle İstanbul’a taşınmış.

Aleyna Kalaycıoğlu, İstanbul’a taşındıktan sonra hayatının değiştiğini ve liseden sonra dil eğitimine ağırlık verdiğini söyledi. Bu şekilde iyi bir dil eğitimi alan Aleyna Kalaycıoğlu, sınavlara da aynı motivasyonla hazırlandı ve Amerika Birleşik Devletleri’nde Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı.

SPOR HAYATI

Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu’nun spor geçmişi de izleyicilerin dikkatini çekti. Survivor Aleyna, 10 senedir voleybol oynuyor. Aynı zamanda son üç yıldır beach voleybol okul takımında da yer alıyor.

INSTAGRAM HESABI

Survivor 2021 Kırmızı takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, Instagramda “aleynakalayciogluu” kullanıcı adıyla yer alıyor ve 155 bin takipçisi bulunuyor.

SURVİVOR 2021’E KATILMA SÜRECİ

Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, yarışmaya katılma hikayesini şöyle anlatıyor “Survivor’a ilk defa bu sene başvurdum ve ilk 6 da yer aldım. Survivor süreci zorlu geçti hem mental hem fiziken fakat sonunda sona geldik ve şimdi yeni bir başlangıç başlıyor.”