Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? Eleme adayı Survivor Aleyna Kalaycıoğlu’nun hayatı

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, bu sezon yarışmanın en çok konuşulan ve araştırılan isimlerinden biri oldu. Gönüllüler takımında başlayan mücadelesini Kırmızı takımda sürdüren Aleyna Kalaycıoğlu, üçüncü kez üst üste eleme adayı oldu. Peki, Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte yarışmacının merak edilen hayatı…

Yayınlanma Tarihi: 17.06.2021 18:39
Değiştirme Tarihi: 17.06.2021 18:39
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? Eleme adayı Survivor Aleyna Kalaycıoğlu’nun hayatı

İlgiyle takip edilen Survivor 2021’de dikkat çeken isimlerden birisi de Aleyna Kalaycıoğlu. Parkurdaki mücadelesi ve başarılı ile birlikte hayatı ile de izleyicilerin merak ettiği Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, bu akşam konseyde eleme heyecanı yaşayacak. Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir sorgulanıyor, yarışmacının boyu, nereli olduğu, Instagram hesabı araştırılıyor. İşte Survivor Aleyna Kalaycıoğlu hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 yılında Bursa’da doğdu. Annesi ile babası 10 yaşında iken ayrılan ve o zamana kadar Yalova’da yaşayan Aleyna Kalaycıoğlu, sonrasında annesiyle ve kardeşiyle İstanbul’a taşınmış. Aleyna Kalaycıoğlu, İstanbul’da lise eğitimi sonrasında aldığı dil eğitimi sonrasında ABD’de Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı.

SPOR HAYATI

Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu’nun spor geçmişi de izleyicilerin dikkatini çekti. Survivor Aleyna, 10 senedir voleybol oynuyor. Aynı zamanda son üç yıldır beach voleybol okul takımında da yer alıyor.

INSTAGRAM HESABI

Survivor 2021 Kırmızı takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, Instagramda “aleynakalayciogluu” kullanıcı adıyla yer alıyor ve 331 bin takipçisi bulunuyor.

SURVİVOR 2021’E KATILMA SÜRECİ

Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, yarışmaya katılma hikayesini şöyle anlatıyor “Survivor’a ilk defa bu sene başvurdum ve ilk 6 da yer aldım. Survivor süreci zorlu geçti hem mental hem fiziken fakat sonunda sona geldik ve şimdi yeni bir başlangıç başlıyor.”