Survivor Aleyna Çalışkan kimdir? Survivor Aleyna Çalışkan kaç yaşında, nereli, boyu kaç, ne iş yapıyor?

Survivor Aleyna Çalışkan kimdir merak ediliyor. Survivor 2021'de bu akşam yapılan oylama sonucunda Aleyna Çalışkan eleme potasına giren isimlerden biri oldu. Yedeklerden gelen Survivor Aleyna Çalışkan, Gönüllüler takımında yer alıyor. Peki, Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor? İşte Aleyna Çalışkan hakkında merak edilenler…

Yayınlanma Tarihi: 22.03.2021 00:34
Değiştirme Tarihi: 22.03.2021 00:34
Survivor Aleyna Çalışkan kimdir? Survivor Aleyna Çalışkan kaç yaşında, nereli, boyu kaç, ne iş yapıyor?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de bu akşam kritik dokunulmazlık oyunu sonrasında eleme adayı belirlendi. İki isim birden potaya girdiği oylamada çıkan Survivor Aleyna Çalışkan, yedeklerden geldiği yarışmada Gönüllüler takımına katılmıştı. Vücut geliştirme ve fitness dalında Türkiye şampiyonluğu olan yarışmacı, performansı ile dikkat çekiyordu. Peki, Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

SURVİVOR ALEYNA ÇALIŞKAN KİMDİR?

Survivor Aleyna Çalışkan, 15 Temmuz 1998 yılında doğmuştur. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde okuyan Aleyna Çalışkan, 12 yaşından beri sporla ilgileniyor. Voleybol, badminton, karate ve boks sporlarına da ilgisi olan Aleyna Çalışkan düzgün fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Profesyonel olarak vücut geliştirme ve fitness da Türkiye şampiyonu olan Aleyna’nın kişisel hobileri arasında dans etmekte yer alıyor. Zumba ve tango danslarına karşı ilgisi olan Aleyna Çalışkan bir yandan da pilates eğitmenliği yapıyor.

ALEYNA ÇALIŞKAN NE İŞ YAPIYOR?

Survivor 2021 gönüllüler takımı kadrosuna yedeklerden katılan Aleyna Çalışkan’ın kariyerinde IFBB Bikini Fitness Türkiye Şampiyonluğu bulunmaktadır.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

Survivor gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Aleyna Çalışkan 1,67 boyunda ve 53 kilodur.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Aleyna Çalışkan’ın Instagram adresi ‘aleynaclsknn’ olarak yer alıyor. Güzel sporcunun Instagram hesabında 75 bin 800 takipçisi bulunuyor.