Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında? Survivor Aleyna Çalışkan aslen nereli, boyu kaç?

Survivor Aleyna Çalışkan, ilgiyle takip edilen yarışmada Gönüllüler takımında yer alıyor. 2020 Türkiye Kadın Fitness Şampiyonu olan Aleyna Çalışkan, Survivor 2021’e yedeklerden katıldı ve parkurdaki performansıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Peki, Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç?

Yayınlanma Tarihi: 18.04.2021 18:23
Değiştirme Tarihi: 18.04.2021 18:23
Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında? Survivor Aleyna Çalışkan aslen nereli, boyu kaç?

Aleyna Çalışkan, Survivor 2021’in merak edilen yarışmacılarından. Yarışmaya yedeklerden katılan Survivor Aleyna Çalışkan, kendisini kısa zamanda ispatladı ve çeyrek finale doğru mücadelesini Gönüllüler takımında sürdürüyor. İşte Survivor Aleyna Çalışkan hakkında merak edilenler…

SURVİVOR ALEYNA ÇALIŞKAN KİMDİR?

Survivor Aleyna Çalışkan, 15 Temmuz 1998 yılında doğdu. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde okuyan Aleyna Çalışkan, 12 yaşından beri birçok spor dalı ile ilgileniyor. Voleybol, badminton, karate ve boks sporlarına da ilgisi olan Aleyna Çalışkan düzgün fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor.

ALEYNA ÇALIŞKAN NE İŞ YAPIYOR?

Profesyonel olarak vücut geliştirme ve fitness da Türkiye şampiyonu olan Aleyna’nın kişisel hobileri arasında dans etmek de yer alıyor. Zumba ve tango danslarına karşı ilgisi olan Aleyna Çalışkan bir yandan da pilates eğitmenliği yapıyor.

Survivor 2021 gönüllüler takımı kadrosuna yedeklerden katılan Aleyna Çalışkan’ın kariyerinde IFBB Bikini Fitness Türkiye Şampiyonluğu bulunmaktadır.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

Survivor gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Aleyna Çalışkan 1,67 boyunda ve 53 kilodur.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Aleyna Çalışkan’ın Instagram adresi ‘aleynaclsknn’ olarak yer alıyor. Güzel sporcunun Instagram hesabında 89 bin takipçisi bulunuyor.