Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 yarışmacı Aleyna Çalışkan nereli, ne iş yapıyor?

Survivor Aleyna Çalışkan kimdir? Survivor 2021’de mücadele tüm hızıyla sürerken Gönüllüler takımından Aleyna Çalışkan bir kez daha eleme potasına girdi. Yarışmanın eleme heyecanı yaşayacağı bu akşam Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli merak ediliyor. İşte Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Çalışkan hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 16.03.2021 18:33
Değiştirme Tarihi: 16.03.2021 18:33
Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 yarışmacı Aleyna Çalışkan nereli, ne iş yapıyor?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de bu akşam Gönüllüler takımından bir isim adaya veda edecek. Yedeklerden gelen Aleyna Çalışkan, Gönüllüler takımına girmişti. Yarışmanın dikkat çeken ismi, bu haftanın eleme adaylarından biri. Peki, Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor? İşte Aleyna Çalışkan hakkında merak edilenler…

SURVİVOR ALEYNA ÇALIŞKAN KİMDİR?

Survivor Aleyna Çalışkan, 15 Temmuz 1998 yılında doğmuştur. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde okuyan Aleyna Çalışkan, 12 yaşından beri sporla ilgileniyor. Voleybol, badminton, karate ve boks sporlarına da ilgisi olan Aleyna Çalışkan düzgün fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Profesyonel olarak vücut geliştirme ve fitness da Türkiye şampiyonu olan Aleyna’nın kişisel hobileri arasında dans etmekte yer alıyor. Zumba ve tango danslarına karşı ilgisi olan Aleyna Çalışkan bir yandan da pilates eğitmenliği yapıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

ALEYNA ÇALIŞKAN NE İŞ YAPIYOR?

Survivor 2021 gönüllüler takımı kadrosuna yedeklerden katılan Aleyna Çalışkan’ın kariyerinde IFBB Bikini Fitness Türkiye Şampiyonluğu bulunmaktadır.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

Survivor gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Aleyna Çalışkan 1,67 boyunda ve 53 kilodur.

Haber ile ilgili metin girin!.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Aleyna Çalışkan’ın Instagram adresi ‘aleynaclsknn’ olarak yer alıyor. Güzel sporcunun Instagram hesabında 75 bin 800 takipçisi bulunuyor.