Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 eleme adayı Aleyna Çalışkan nereli, ne iş yapıyor?

Survivor Aleyna Çalışkan kimdir merak edilmeye başlandı. Aleyna Çalışkan, Survivor 2021’de performansıyla ve konseyde yaptığı açıklamalar ile dikkat çekiyor. Yedeklerden gelen Aleyna Çalışkan, Gönüllüler takımına katılmıştı. Peki, Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Survivor 2021 eleme adayı Aleyna Çalışkan hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 23.03.2021 19:17
Değiştirme Tarihi: 23.03.2021 19:17
Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 eleme adayı Aleyna Çalışkan nereli, ne iş yapıyor?

Survivor 2021’in dikkat çeken yarışmacılarından biri olan Aleyna Çalışkan, Gönüllüler takımında mücadele ediyor. Yarışmaya yedeklerden katılan Survivor Aleyna, vücut geliştirme dalında Türkiye şampiyonluğu olan başarılı bir sporcu. Bu akşam eleme potasında olan Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte yarışmacı hakkındaki merak edilenler…

SURVİVOR ALEYNA ÇALIŞKAN KİMDİR?

Survivor Aleyna Çalışkan, 15 Temmuz 1998 yılında doğdu. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde okuyan Aleyna Çalışkan, 12 yaşından beri birçok spor dalı ile ilgileniyor. Voleybol, badminton, karate ve boks sporlarına da ilgisi olan Aleyna Çalışkan düzgün fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor.

ALEYNA ÇALIŞKAN NE İŞ YAPIYOR?

Profesyonel olarak vücut geliştirme ve fitness da Türkiye şampiyonu olan Aleyna’nın kişisel hobileri arasında dans etmek de yer alıyor. Zumba ve tango danslarına karşı ilgisi olan Aleyna Çalışkan bir yandan da pilates eğitmenliği yapıyor.

Survivor 2021 gönüllüler takımı kadrosuna yedeklerden katılan Aleyna Çalışkan’ın kariyerinde IFBB Bikini Fitness Türkiye Şampiyonluğu bulunmaktadır.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

Survivor gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Aleyna Çalışkan 1,67 boyunda ve 53 kilodur.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Aleyna Çalışkan’ın Instagram adresi ‘aleynaclsknn’ olarak yer alıyor. Güzel sporcunun Instagram hesabında 77 bin 300 takipçisi bulunuyor.