Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 Aleyna Çalışkan nereli, boyu kaç?

Survivor Aleyna Çalışkan, yarışmanın dikkat çeken isimlerinden. Survivor 2021’e yedeklerden katılan Aleyna Çalışkan, Gönüllüler takımına girmişti. Takımların karıştırılması sonrasında Kırmızı takıma geçen Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, boyu kaç, nereli merak ediliyor. İşte Survivor Aleyna Çalışkan hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 10.05.2021 18:02
Değiştirme Tarihi: 10.05.2021 18:02
Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 Aleyna Çalışkan nereli, boyu kaç?

Survivor 2021’in dikkat çeken yarışmacısı Aleyna Çalışkan, Kırmızı takımda yer alıyor. Yarışmaya yedeklerden katılan Survivor Aleyna Çalışkan, yedi kere eleme potasına girdi. Fitness Türkiye Şampiyonluğu olan Aleyna Çalışkan’ın hayatı araştırılıyor, boyu, yaşı ve nereli olduğu merak ediliyor. Peki, Survivor Aleyna Çalışkan kimdir? İşte 23 yaşındaki yarışmacı hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR ALEYNA ÇALIŞKAN KİMDİR?

Survivor Aleyna Çalışkan, 15 Temmuz 1998 yılında doğdu. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde okuyan Aleyna Çalışkan, 12 yaşından beri birçok spor dalı ile ilgileniyor. Voleybol, badminton, karate ve boks sporlarına da ilgisi olan Aleyna Çalışkan düzgün fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor.

ALEYNA ÇALIŞKAN NE İŞ YAPIYOR?

Profesyonel olarak vücut geliştirme ve fitness da Türkiye şampiyonu olan Aleyna’nın kişisel hobileri arasında dans etmek de yer alıyor. Zumba ve tango danslarına karşı ilgisi olan Aleyna Çalışkan bir yandan da pilates eğitmenliği yapıyor.

Survivor 2021 gönüllüler takımı kadrosuna yedeklerden katılan Aleyna Çalışkan’ın kariyerinde IFBB Bikini Fitness Türkiye Şampiyonluğu bulunmaktadır.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

Survivor gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Aleyna Çalışkan 1,67 boyunda ve 53 kilodur.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Aleyna Çalışkan’ın Instagram adresi ‘aleynaclsknn’ olarak yer alıyor. Güzel sporcunun Instagram hesabında 91,5 bin takipçisi bulunuyor.