Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Çalışkan mesleği nedir?

Survivor Aleyna Çalışkan, yarışmanın merak edilen isimlerinden biri. Yedeklerden gelen ve Gönüllüler takımına katılan Survivor Aleyna Çalışkan, vücut geliştirme dalında şampiyonlukları bulunan başarılı bir sporcu. Peki, Survivor Aeyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 28.02.2021 20:50
Değiştirme Tarihi: 28.02.2021 20:50
Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Çalışkan mesleği nedir?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021 doludizgin devam ederken yarışmacılar da araştırılıyor. Gönüllüler takımına yedeklerden katılan Survivor Aleyna Çalışkan, yükselen performansı ile birlikte dokunulmazlık sembolünü alarak dikkat çekti ve Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli soruları ile hayatına dair bilgiler araştırılıyor. İşte Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Çalışkan hakkında merak edilenler…

SURVİVOR ALEYNA ÇALIŞKAN KİMDİR?

Aleyna Çalışkan kimdir sorusunun yanıtı, Survivor2021 izleyicileri tarafından merak edilen ve sorgulanan isimler arasında yer almaya başladı. Aleyna Çalışkan, 15 Temmuz 1998 yılında doğmuştur. Üniversite öğrencisi olan Aleyna 1.67 boyunda ve 53 kilodur

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde okuyan Aleyna Çalışkan, 12 yaşımdan beri sporla ilgileniyor. Voleybol, badminton, karate ve boks sporlarına da ilgisi olan Aleyna Çalışkan düzgün fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Profesyonel olarak vücut geliştirme ve fitness da Türkiye şampiyonu olan Aleyna’nın kişisel hobileri arasında dans etmekte yer alıyor. Zumba ve tango danslarına karşı ilgisi olan Aleyna Çalışkan bir yandan da pilates eğitmenliği yapıyor.

ALEYNA ÇALIŞKAN NE İŞ YAPIYOR?

Survivor 2021 gönüllüler takımı kadrosuna yedeklerden katılan Aleyna Çalışkan’ın kim olduğu herkes tarafından sorgulanmaya başladı. Güzelliğiyle dikkat çeken yarışmacının evli mi olduğu izleyiciler tarafından merak edildi. Henüz 22 yaşında olan Aleyna Çalışkan’ın medeni hali bekârdır. Kariyerinde IFBB Bikini Fitness Türkiye Şampiyonluğu bulunmaktadır.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

Survivor gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Aleyna Çalışkan, güçlü fiziği ve kaslı vücuduyla dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. 2020 IFBB Bikini Fitness Türkiye Şampiyonluğu bulunan Aleyna Çalışkan’ın boyu ve kilosu en çok merak edilenler arasında yer almakta. Aleyna Çalışkan 1,67 boyunda ve 53 kilodur.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Aleyna Çalışkan, düzgün fiziğiyle dikkat çeken yarışmacılar arasında yer alıyor. Özel hayatıyla ilgili bilgiler merak edilen Aleyna Çalışkan’ın Instagram adresi merak ediliyor. Aleyna Çakır’ın Instagram adresi ‘aleynaclsknn’ olarak yer alıyor. Güzel sporcunun Instagram hesabından 61 bin 600 takipçisi bulunuyor.