Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021'den elenen Aleyna Çalışkan'a dair bilgiler

Survivor Aleyna Çalışkan, bu akşam yarışmaya veda etti. Yedeklerden gelen Survivor Aleyna Çalışkan, bu hafta 9. kez eleme adayı olmuştu. Yarışmaa veda etmesi sonrasında izleyiciler “Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç, Instagram hesabı nedir” şeklinde araştırmaya başladı. İşte Survivor Aleyna Çalışkan hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 02.06.2021 00:20
Değiştirme Tarihi: 02.06.2021 00:20
Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021'den elenen Aleyna Çalışkan'a dair bilgiler

İlgiyle takip edilen Survivor 2021’de bu akşam bir eleme yaşandı. Potaya dokuzuncu kez giren Aleyna Çalışkan, bu hafta yarışmaya veda eden isim oldu. Yedekler arasından gelen Survivor Aleyna Çalışkan, her hafta girdiği potadan her defasında elenmeden çıkmayı başarmıştı. Eleme konseyi sonrasında Survivor Aleyna Çalışkan hakkındaki bilgiler merak ediliyor. Peki, Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç? İşte merak edilenler…

SURVİVOR ALEYNA ÇALIŞKAN KİMDİR?

Survivor Aleyna Çalışkan, 15 Temmuz 1998 yılında doğdu. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde okuyan Aleyna Çalışkan, 12 yaşından beri voleybol, badminton, karate ve boks gibi birçok spor dalı ile ilgileniyor. Survivor Aleyna Çalışkan’ın kariyerinde IFBB Bikini Fitness Türkiye Şampiyonluğu bulunmaktadır.

ALEYNA ÇALIŞKAN NE İŞ YAPIYOR?

Profesyonel olarak vücut geliştirme ve fitness da Türkiye şampiyonu olan Aleyna’nın kişisel hobileri arasında dans etmek de yer alıyor. Zumba ve tango danslarına karşı ilgisi olan Aleyna Çalışkan bir yandan da pilates eğitmenliği yapıyor.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

Aleyna Çalışkan 1,67 boyunda ve 53 kilodur.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Aleyna Çalışkan’ın Instagram adresi ‘aleynaclsknn’ olarak yer alıyor. Güzel sporcunun Instagram hesabında 113 bin takipçisi bulunuyor.