Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Aleyna Çalışkan hakkındaki bilgiler

Survivor Aleyna Çalışkan kimdir merak ediliyor. Survivor 2021’e sonradan yedekler arasında seçilen Aleyna Çalışkan, vücut geliştirme sporu ile ilgileniyor ve derecesi var. Gönüllüler takımı sonrasında Kırmızı takımda mücadelesini sürdüren Survivor Aleyna Çalışkan hakkındaki bilgiler izleyici tarafından araştırılıyor. Peki, Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 13.05.2021 17:58
Değiştirme Tarihi: 13.05.2021 17:58
Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Aleyna Çalışkan hakkındaki bilgiler

Survivor 2021’de çeyrek final öncesinde yarışmada heyecan devam ediyor. Yarışmaya yedeklerden katılan ve Gönüllüler takımında yedi kez potaya girip elenmekten kurtulan Aleyna Çalışkan, Kırmızı takımda performansı ile dikkat çekiyor. Yarışmacının hayatı merak ediliyor ve izleyici Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli araştırıyor. İşte Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Çalışkan hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR ALEYNA ÇALIŞKAN KİMDİR?

Survivor Aleyna Çalışkan, 15 Temmuz 1998 yılında doğdu. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde okuyan Aleyna Çalışkan, 12 yaşından beri voleybol, badminton, karate ve boks gibi birçok spor dalı ile ilgileniyor. Survivor Aleyna Çalışkan’ın kariyerinde IFBB Bikini Fitness Türkiye Şampiyonluğu bulunmaktadır.

ALEYNA ÇALIŞKAN NE İŞ YAPIYOR?

Profesyonel olarak vücut geliştirme ve fitness da Türkiye şampiyonu olan Aleyna’nın kişisel hobileri arasında dans etmek de yer alıyor. Zumba ve tango danslarına karşı ilgisi olan Aleyna Çalışkan bir yandan da pilates eğitmenliği yapıyor.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

Aleyna Çalışkan 1,67 boyunda ve 53 kilodur.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Aleyna Çalışkan’ın Instagram adresi ‘aleynaclsknn’ olarak yer alıyor. Güzel sporcunun Instagram hesabında 97,7 bin takipçisi bulunuyor.