Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli? Eleme adayı olan Aleyna Çalışkan hakkındaki bilgiler

Survivor Aleyna Çalışkan, yarışmanın dikkat çeken isimlerinden biri olarak araştırılıyor. Survivor 2021’e yedeklerden katılan Aleyna Çalışkan, Gönüllüler takımında mücadele ediyor. Bu hafta eleme adayı olan Survivor Aleyna Çalışkan’a dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

Yayınlanma Tarihi: 27.04.2021 18:29
Değiştirme Tarihi: 27.04.2021 18:29
Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli? Eleme adayı olan Aleyna Çalışkan hakkındaki bilgiler

Survivor 2021’in merak edilen ve araştırılan isimlerin arasında Aleyna Çalışkan da yer alıyor. Yedeklerden katıldığı yarışmada Gönüllüler takımına giren Survivor Aleyna Çalışkan, parkurdaki performansı ile dikkat çekmeye devam ediyor. Peki, Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Survivor Aleyna Çalışkan hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR ALEYNA ÇALIŞKAN KİMDİR?

Survivor Aleyna Çalışkan, 15 Temmuz 1998 yılında doğdu. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde okuyan Aleyna Çalışkan, 12 yaşından beri birçok spor dalı ile ilgileniyor. Voleybol, badminton, karate ve boks sporlarına da ilgisi olan Aleyna Çalışkan düzgün fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor.

ALEYNA ÇALIŞKAN NE İŞ YAPIYOR?

Profesyonel olarak vücut geliştirme ve fitness da Türkiye şampiyonu olan Aleyna’nın kişisel hobileri arasında dans etmek de yer alıyor. Zumba ve tango danslarına karşı ilgisi olan Aleyna Çalışkan bir yandan da pilates eğitmenliği yapıyor.

Survivor 2021 gönüllüler takımı kadrosuna yedeklerden katılan Aleyna Çalışkan’ın kariyerinde IFBB Bikini Fitness Türkiye Şampiyonluğu bulunmaktadır.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

Survivor gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Aleyna Çalışkan 1,67 boyunda ve 53 kilodur.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Aleyna Çalışkan’ın Instagram adresi ‘aleynaclsknn’ olarak yer alıyor. Güzel sporcunun Instagram hesabında 91,5 bin takipçisi bulunuyor.