Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında? Eleme adayı olan Survivor Aleyna Çalışkan nereli, ne iş yapıyor?

Survivor Aleyna Çalışkan kimdir merak ediliyor. Survivor 2021’de haftanın ilk eleme adayı Aleyna Çalışkan oldu. Yarışmanın dikkat çeken isimlerinden olan Aleyna Çalışkan, yedeklerden katıldığı Survivor’da Gönüllüler takımında mücadelesini sürdürüyor. Peki, Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 13.04.2021 18:53
Değiştirme Tarihi: 13.04.2021 18:53
Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında? Eleme adayı olan Survivor Aleyna Çalışkan nereli, ne iş yapıyor?

Survivor 2021’de bu hafta ilk eleme adayı Aleyna Çalışkan oldu. Yarışmaya yedeklerden katılan Survivor Aleyna Çalışkan, Gönüllüler takımında yer alıyor. Bu hafta bir kez daha eleme potasına giren yarışmacı için Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli sorgulanıyor. İşte Survivor Aleyna Çalışkan hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR ALEYNA ÇALIŞKAN KİMDİR?

Survivor Aleyna Çalışkan, 15 Temmuz 1998 yılında doğdu. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde okuyan Aleyna Çalışkan, 12 yaşından beri birçok spor dalı ile ilgileniyor. Voleybol, badminton, karate ve boks sporlarına da ilgisi olan Aleyna Çalışkan düzgün fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor.

ALEYNA ÇALIŞKAN NE İŞ YAPIYOR?

Profesyonel olarak vücut geliştirme ve fitness da Türkiye şampiyonu olan Aleyna’nın kişisel hobileri arasında dans etmek de yer alıyor. Zumba ve tango danslarına karşı ilgisi olan Aleyna Çalışkan bir yandan da pilates eğitmenliği yapıyor.

Survivor 2021 gönüllüler takımı kadrosuna yedeklerden katılan Aleyna Çalışkan’ın kariyerinde IFBB Bikini Fitness Türkiye Şampiyonluğu bulunmaktadır.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

Survivor gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Aleyna Çalışkan 1,67 boyunda ve 53 kilodur.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Aleyna Çalışkan’ın Instagram adresi ‘aleynaclsknn’ olarak yer alıyor. Güzel sporcunun Instagram hesabında 77 bin 300 takipçisi bulunuyor.