Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında? Eleme adayı olan Survivor Aleyna Çalışkan hakkındaki bilgiler

Survivor Aleyna Çalışkan, bu haftanın ilk eleme adayı oldu. Aleyna Çalışkan, Survivor 2021’e yedeklerden gelmiş ve Gönüllüler takımına katılmıştı. Bu akşam yapılan oylama ile bir kez da potaya giren yarışmacının hayat hikayesi araştırılıyor. Peki, Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç? İşte yarışmacı hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 11.04.2021 01:07
Değiştirme Tarihi: 11.04.2021 01:07
Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında? Eleme adayı olan Survivor Aleyna Çalışkan hakkındaki bilgiler

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de haftanın ilk eleme adayı Aleyna Çalışkan oldu. Survivor Aleyna Çalışkan, yarışmanın dikkat çeken isimlerinden biri. Yedeklerden geldiği yarışmada Gönüllüler takımında mücadelesini sürdürüyor. Bu hafta eleme potasına giren Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli merak ediliyor. İşte Survivor Aleyna Çalışkan hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR ALEYNA ÇALIŞKAN KİMDİR?

Survivor Aleyna Çalışkan, 15 Temmuz 1998 yılında doğdu. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde okuyan Aleyna Çalışkan, 12 yaşından beri birçok spor dalı ile ilgileniyor. Voleybol, badminton, karate ve boks sporlarına da ilgisi olan Aleyna Çalışkan düzgün fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor.

ALEYNA ÇALIŞKAN NE İŞ YAPIYOR?

Profesyonel olarak vücut geliştirme ve fitness da Türkiye şampiyonu olan Aleyna’nın kişisel hobileri arasında dans etmek de yer alıyor. Zumba ve tango danslarına karşı ilgisi olan Aleyna Çalışkan bir yandan da pilates eğitmenliği yapıyor.

Survivor 2021 gönüllüler takımı kadrosuna yedeklerden katılan Aleyna Çalışkan’ın kariyerinde IFBB Bikini Fitness Türkiye Şampiyonluğu bulunmaktadır.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

Survivor gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Aleyna Çalışkan 1,67 boyunda ve 53 kilodur.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Aleyna Çalışkan’ın Instagram adresi ‘aleynaclsknn’ olarak yer alıyor. Güzel sporcunun Instagram hesabında 77 bin 300 takipçisi bulunuyor.