Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında? Eleme adayı olan Survivor 2021 Aleyna Çalışkan nereli, boyu kaç?

Survivor Aleyna Çalışkan, bu hafta sekizinci kez potaya girdi. Sevilen yarışmaya yedeklerden giren Survivor Aleyna Çalışkan, Gönüllüler takımına katılmıştı. Takımların karıştırılması ile Kırmızı takıma geçen yarışmacı, eleme adayı oldu. Konsey öncesinde Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, boyu kaç, nereli araştırılıyor. İşte yarışmacı hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 25.05.2021 18:31
Değiştirme Tarihi: 25.05.2021 18:31
Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında? Eleme adayı olan Survivor 2021 Aleyna Çalışkan nereli, boyu kaç?

Survivor Aleyna Çalışkan, sevilen yarışmanın dikkat çeken ismi. Yedeklerden girdiği Survivor 2021’de sekizinci defa eleme adayı seçilen Aleyna Çalışkan, bir kez da potadan kurtulabilecek mi merak ediliyor. Peki, Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç? İşte Survivor Aleyna Çalışkan hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR ALEYNA ÇALIŞKAN KİMDİR?

Survivor Aleyna Çalışkan, 15 Temmuz 1998 yılında doğdu. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde okuyan Aleyna Çalışkan, 12 yaşından beri voleybol, badminton, karate ve boks gibi birçok spor dalı ile ilgileniyor. Survivor Aleyna Çalışkan’ın kariyerinde IFBB Bikini Fitness Türkiye Şampiyonluğu bulunmaktadır.

ALEYNA ÇALIŞKAN NE İŞ YAPIYOR?

Profesyonel olarak vücut geliştirme ve fitness da Türkiye şampiyonu olan Aleyna’nın kişisel hobileri arasında dans etmek de yer alıyor. Zumba ve tango danslarına karşı ilgisi olan Aleyna Çalışkan bir yandan da pilates eğitmenliği yapıyor.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

Aleyna Çalışkan 1,67 boyunda ve 53 kilodur.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Aleyna Çalışkan’ın Instagram adresi ‘aleynaclsknn’ olarak yer alıyor. Güzel sporcunun Instagram hesabında 97,7 bin takipçisi bulunuyor.