Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, boyu kaç? Survivor Aleyna Çalışkan aslen nereli?

Survivor Aleyna Çalışkan merak edilen yarışmacılar arasında yer alıyor. Yedeklerden katıldığı Survivor 2021 yarışmasında Gönüllüler takımına girmişti. Sonrasında Kırmızı takıma geçen Survivor Aleyna Çalışkan, yedi kez eleme potasına girmiş olması ile de dikkat çekiyor. Peki, Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç?

Yayınlanma Tarihi: 18.05.2021 19:44
Değiştirme Tarihi: 18.05.2021 19:44
Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, boyu kaç? Survivor Aleyna Çalışkan aslen nereli?

Survivor Türkiye 2021’nin dikkat çeken isimi Aleyna Çalışkan’ın kim olduğu merakla araştırılıyor. Survivor Aleyna Çalışkan, yarışmaya yedeklerden katılmıştı. Gönüllüler takımına giren Aleyna Çalışkan, neredeyse her hafta eleme potasına girmişti. Kırmızı takım ile mücadelesini sürdüren yarışmacının hayatına dair bilgiler araştırılmaya devam ediliyor. İşte Survivor Aleyna Çalışkan hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR ALEYNA ÇALIŞKAN KİMDİR?

Survivor Aleyna Çalışkan, 15 Temmuz 1998 yılında doğdu. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde okuyan Aleyna Çalışkan, 12 yaşından beri voleybol, badminton, karate ve boks gibi birçok spor dalı ile ilgileniyor. Survivor Aleyna Çalışkan’ın kariyerinde IFBB Bikini Fitness Türkiye Şampiyonluğu bulunmaktadır.

ALEYNA ÇALIŞKAN NE İŞ YAPIYOR?

Profesyonel olarak vücut geliştirme ve fitness da Türkiye şampiyonu olan Aleyna’nın kişisel hobileri arasında dans etmek de yer alıyor. Zumba ve tango danslarına karşı ilgisi olan Aleyna Çalışkan bir yandan da pilates eğitmenliği yapıyor.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

Aleyna Çalışkan 1,67 boyunda ve 53 kilodur.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Aleyna Çalışkan’ın Instagram adresi ‘aleynaclsknn’ olarak yer alıyor. Güzel sporcunun Instagram hesabında 97,7 bin takipçisi bulunuyor.