Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, boyu kaç? Survivor 2021 Aleyna Çalışkan aslen nereli?

Survivor 2021 yarışmacıları arasında yer alan Aleyna Çalışkan dikkat çekiyor. Survivor Aleyna Çalışkan, yedeklerden yarışmaya girmiş ve Gönüllüler takımına katılmıştı. Sekiz kere potadan çıkan yarışmacı, şu sıra Kırmızı takımda yer alıyor. Peki, Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, boyu kaç, aslen nereli?

Yayınlanma Tarihi: 29.05.2021 19:40
Değiştirme Tarihi: 29.05.2021 19:40
Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, boyu kaç? Survivor 2021 Aleyna Çalışkan aslen nereli?

Survivor 2021 yarışmasında final mücadelesi tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmaya yedeklerden katılan Survivor Aleyna Çalışkan, Gönüllüler takımından sonra Kırmızı takımda yer alıyor. Yarışmada tartışmalar ile gündeme gelen isim, izleyiciler tarafından Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli araştırılıyor. İşte Survivor 2021 Aleyna Çalışkan boyu, Instagram hesabı ve merak edilenler…

SURVİVOR ALEYNA ÇALIŞKAN KİMDİR?

Survivor Aleyna Çalışkan, 15 Temmuz 1998 yılında doğdu. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde okuyan Aleyna Çalışkan, 12 yaşından beri voleybol, badminton, karate ve boks gibi birçok spor dalı ile ilgileniyor. Survivor Aleyna Çalışkan’ın kariyerinde IFBB Bikini Fitness Türkiye Şampiyonluğu bulunmaktadır.

ALEYNA ÇALIŞKAN NE İŞ YAPIYOR?

Profesyonel olarak vücut geliştirme ve fitness da Türkiye şampiyonu olan Aleyna’nın kişisel hobileri arasında dans etmek de yer alıyor. Zumba ve tango danslarına karşı ilgisi olan Aleyna Çalışkan bir yandan da pilates eğitmenliği yapıyor.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

Aleyna Çalışkan 1,67 boyunda ve 53 kilodur.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Aleyna Çalışkan’ın Instagram adresi ‘aleynaclsknn’ olarak yer alıyor. Güzel sporcunun Instagram hesabında 113 bin takipçisi bulunuyor.