Survivor acil durum konseyi: 22 Nisan Survivor 2021’de diskalifiye olan yarışmacı kim?

Survivor 2021’de bu akşam acil durum konseyi toplandı. Ve Acun Ilıcalı, nedenini söyleyerek bir yarışmacının Bugün itibariyle bir yarışmacının sakatlıktan dolayı Survivor'dan ayrılmak zorunda olduğu açıkladı. Peki, Survivor’da kim diskalifiye oldu? İşte Survivor 2021 acil durum konseyinde yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 23.04.2021 00:37
Değiştirme Tarihi: 23.04.2021 00:55

Sevilen yarışma Survivor 2021’de bu akşam istenmeyen bir veda yaşandı. Acun Ilıcalı, Survivor’da sakatlıklar nedeniyle birçok yarışmacının ayrılmak zorunda kaldığını açıkladı. Birçok yarışmacı ile duruma örnek veren Acun Ilıcalı, bu yarışmacı şu anda burada demesi ile herkesi meraklandırdı. Peki, 22 Nisan Survivor acil durum konseyinde diskalifiye olan yarışmacı kim oldu? İşte detaylar…

SURVİVOR’DAN KİM DİSKALİFİYE OLDU?

Survivor 2021’de bu sezon Ünlüler takımından 3, Gönüllüler takımından bir yarışmacı sakatlığı nedeniyle yarışmaya veda etmek zorunda kaldı. Bu sezon Cemal Hünal, Meryem Kasap, Barış Özbek ve Emin Günenç sakatlığı nedeniyle diskalifiye olmuştu. Bu akşam ise acil durum konseyinde Acun Ilıcalı, sakatlık nedeniyle istenmeyen vedalara örnek verdi. Yarışmacının sağlığının önemine vurgu yapan Acun Ilıcalı, Doktor Metin Kuş ile yapılan toplantılar sonrasında bugün itibariyle Survivor’a devam edemeyecek ismi açıkladı. Doktor Metin Kuş “Oyun oynarsa sağlığında kalıcı hasar olur, oynama şansı yok, elimdeki raporla buna müsaade edemem” sözleri sonrasında bu ismin Çağrı Atakan olduğu söylendi. Survivor Çağrı Atakan dizindeki rahatsızlık nedeniyle diskalifiye oldu.

YENİ HAFTANIN TAKIM KAPTANLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2021’de 16. haftanın kaptan oylaması sonucuna göre Ünlüler takımı kaptanı Sergen oldu. Gönüllüler takımında ise Ayşe takım kaptanlığına seçildi.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bu akşam avantaj oyununa Ünlüler takımından Batuhan - Melis, Gönüllüler takımından Berkay – Ayşe çıktı. Parkurda küpleri yerine koymakta zorlanan ve hata yapan Berkay, geride kaldı. Atışlara önce başlayan Batuhan, sekiz küpü devirerek avantajı Ünlüler takımına kazandırdı.

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da bu akşam ödül oyununu kazanan takım yarışmacıları, English Home’dan 5 bin TL hediye çeki kazanacak. Ayrıca mercimek çorbası, paçanga böreği, kremalı mantarlı et sote, makarna, kabuklu patates kızartması, dondurmalı pasta, meyve salatası, peynir tabağından oluşan yemeği yiyebilecek. Sonrasında ise kazanan takım Exxen’de İbrahim Büyükak’ın “İlginç Bazı Olaylar” dizisini izleyebilecek.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor’da yeni haftanın ilk ödül oyununda Ünlüler ile Gönüllüler arasında kıran kırana mücadele yaşandı. Ünlüler takımından üç eksik vardı. Tedavisi devam eden Merve, sakatlığı süren Çağrı ve cezası olan İsmail, ödül oyununda yer almadı. Gönüllüler takımından Poyraz, uzun bir süre sonrasında parkura çıktı. Parkur, küplerle dolu ve küp üzerine kurulu bir parkurdu. Finalde ise masanın ucuna konulmuş sekiz küpün top atışı ile düşürülmesi gerekiyordu. Oyunu kazanan takım en iyiler mücadelesinde belli oldu. Skor 8-7 Ünlüler lehine iken çıkılan en iyiler karşılaşmasında Sergen ve Melis, Dora ve Ayşe karşısında sayı kazandı. Böylece 10-7 skorla Ünlüler takımı ödül oyununu kazandı.

SURVİVOR’DA ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’da Anlat Bakalım oyununu 4-3 skorla Gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı, ödül olarak peynirli milföy böreği yemeyi hak etti.