Yayınlanma Tarihi: 20.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 20.05.2020

Survivor'a veda eden isim kim oldu? Survivor'dan kim elendi?

Survivor 2020'nin 81. bölüm konsey toplantısında Survivor 2020'ye kim veda etti? Survivor 2020'ye veda eden isim ünlüler takımından mı yoksa gönüllüler takımından mı çıktı? Elenen isim adaya veda ederken neler söyledi? İşte milyonları ekrana kitleyen o heyecan dolu anlar...Survivor’a veda eden isim SMS sıralamasının açıklanması ile belli oldu. Survivor 2020’de herkesin merakla beklediği, Survivor’da kim elenecek sorusunun cevabı açıklandı. 19 Mayıs Salı günü ekrana gelen Survivor 81. bölümde haftanın eleme adayı olan beş isimden kimin daha az oy aldığı ve Survivor’dan elendiğini Acun Ilıcalı söyledi. Survivor’da geçen hafta eleme olmadığı için iki haftanın toplam SMS oylamasına göre yarışmaya veda eden isim belirlendi. İşte Survivor’a veda eden isim…

SURVIVOR’DA SMS BİRİNCİLERİ KİMLER OLDU?

Survivor 2020’de yarışmacı sayısının azalması ile birlikte artık takımlardan ikişer eleme adayı belirlenmesine karar verildi. Buna göre artık ada konseyinde sadece SMS birincileri açıklanacak. Geçen hafta yapılan ama açıklanmayan oylama ile bu haftanın halk oylaması sonucunda SMS sıralamasında Ünlülerden Elif, Gönüllülerden Barış, SMS birincisi oldu.

SURVIVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da bu hafta dokunulmazlığı iki takım da sırasıyla kaybetmişti. Cumartesi günü ada konseyinde Ünlüler takımı, eleme adayı olarak Aycan ve Mert’i çıkarmıştı. Pazar günü ise Gönüllüler takımından Yasin, ilk eleme adayı olmuştu. Bu haftanın SMS birincileri olan Ünlülerden Elif’in söylediği 2. Eleme adayı Sercan olurken Barış’ın Gönüllüler takımının 2. Eleme adayı ise Cemal Can oldu. Böylece Survivor’da haftanın eleme adayları; Sercan, Aycan, Mert, Cemal Can ve Yasin oldu.

SURVIVOR’DAN KİM ELENDİ?

Survivor’da gecenin en çok merak edilen sorusunun cevabı ise SMS sıralamasının açıklanması ile belli oldu. Bu hafta belirlenen beş eleme adayı arasında en az SMS oyu alan bu şekilde ortaya çıktı. Yapılan halk oylaması sonucunda Survivor 2020’de bu hafta yarışmaya veda eden isim Ünlülerden Mert oldu.

SURVIVOR MERT ÖCAL KİMDİR?

Mert Öcal, 29 Eylül 1982 tarihinde İstanbul'da doğdu. Best Model of Turkey yarışmasında 1. seçildi. 2004 Best Model of The World yarışmasında da birinci olmayı başardı. 

Mankenlikte kazandığı derecelerin ardından gerek yurt dışında ve gerekse de yurt içinde birçok katalog ve defilelerde görev aldı. Uzun bir süre mankenlik yaptıktan sonra kariyerini oyunculuk yönünde devam ettirmek isteyen Mert Öcal, ilk olarak 2005 yılında Asla Unutma dizisinde Salih karakterini oynayarak başladı.

Ardından birkaç dizide küçük rollerde oynayan genç oyuncu Mert Öcal, 2008 yılında "Görgüsüzler" adlı dizide Çağla Şikel, Melek Baykal, Aylin Kabasakal, Levent Ülgen, Zeki Alasya gibi usta isimlerle birlikte rol alarak oyunculu konusunda da performansını sergileme şansı yakaladı.

Oyunculuğa kısa bir ara verdikten sonra yeniden 2013 yılında "Bizim Okul" isimli dizi ile Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Levent Ülgen, Gizem Soysaldı, Cem Davran, Pınar Aydın, Bican Günalan, Ahenk Demir, Volkan Severcan ile usta oyuncu kadrosu ile birlikte oynama şansını yakaladı. Hemen ardından 2015 yılında Aşk Yeniden, 2017 yılında ise İsimsizler isimli dizinin kadrosuna dâhil edildi.

Görgüsüzler, Oyun Bitti, Asla Unutma, Nehir, Bizim Okul, Doktorlar, Rüyalarda Buluşuruz dizilerinde rol alan Mert Öcal, 2018 yılında Adını Sen Koy ve 2019 yılı sonunda ise yine ekranların en uzun soluklu olan dizisi Arka Sokaklar kadrosuna dahil edildi.