Yayınlanma Tarihi: 06.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 06.05.2020

Survivor 67. bölüm ada konseyinde neler yaşandı?

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 67. bölüm konsey toplantısı gerçekleşti. Ünlüler ve gönüllüler takımında SMS birincileri kimler oldu? Ünlüler ve gönüllüler takımında ikinci ve üçüncü gitme adayları kim oldu? Survivor 2020'ye kim veda etti? Survivor 2020 67. bölüm konsey toplantısında neler yaşandı? İşte heyecan dolu o anlar...Survivor 2020 67. bölümde ada konseyinde bir kişi daha yarışmaya veda etti. Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor’da eleme konseyinde heyecan dorukta idi. İzleyicilerin gözü açıklanacak SMS sıralamasında idi. Acun Ilıcalı’nın açıkladığı Ünlüler Gönüllüler SMS sıralamasında sürpriz yaşandı. Ünlüler takımının ilk eleme adayı olan Mert, SMS sıralamasının ilk iki sırasında yer alınca eleme potasında kurtuldu. Bundan dolayı Ünlüler SMS sıralamasında üçüncü isim açıklanmak zorunda kalındı. Devamında Ünlüler ve Gönüllülerin eleme adayları belirlendi. Finalde ise bu altı eleme adayı arasından en az oyu alan ve Survivor’a veda eden isim açıklandı.

SMS SIRALAMASINDA İLK İKİ İSİMLER VE HAFTANIN ELEME ADAYLARI

Survivor 2020’de haftanın SMS sıralaması belli oldu. Buna göre Barış ile Ardahan, SMS sıralamasında Gönüllüler takımından ilk iki sırayı aldı. Bundan dolayı Yasin ile Cemal Can, Gönüllülerin diğer eleme adayları oldu.

#1168095#

Survivor SMS sıralamasına göre Ünlüler takımında Mert ile Ersin, ilk iki sırada yer aldı. Böylece Mert’in eleme adaylığı düştü. Bundan dolayı Ünlülerde SMS sıralamasında 3. Kişiyi de açıklandı. Mert, Ersin ile üçüncü olan Aycan, Ünlülerin eleme adayı olarak Yunus Emre, Aşkım ve Elif’i söyledi.

#1168094#

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da SMS sıralaması ile Ünlüler ile Gönüllülerin eleme adayları belirlendi. Buna göre Survivor 2020’de bu haftanın eleme adayları; Berkan, Yasin, Cemal Can, Yunus Emre, Aşkım ve Elif oldu. Bu altı eleme adayı arasından en az SMS oyu alan Aşkım, Survivor’a veda etti.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler, iletişim oyununu kazanmak için futbol maçı yaptılar. Kum sahada oynanan Survivor futbolunda müthiş pozisyonlar ekrana geldi ve inanılmaz goller atıldı. Futbol maçı için takımlar, sahaya ikişer oyuncu çıkardı. Ünlüler ile Gönüllüler arasında iki maç oynandı. Maçlar onda bitiyordu. İki maçı kazanan da ödülü alacaktı. İlk maçı 10-5, ikinci maçı 10-8 alan Ünlüler, Survivor’da iletişim oyununu kazandı.

SURVIVOR’DA BÜYÜK ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

4 Mayıs Pazartesi günü Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, büyük ödülü kazanmak için mücadele ettiler. Baştan sona heyecanlı, gerilimli ve tartışmalı geçen ödül oyununda skor 9-9'a geldi. Bu yüzden kazananı bayrak yarışı belirledi.  Bayrak yarışında Ünlülerde atıcı olarak Ersin, Gönüllüler ise Cemal Can oldu. Atışlara ilk gelen Cemal Can oldu. İlk küpleri deviren Cemal Can olunca, Survivor'da ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.