Yayınlanma Tarihi: 29.04.2020 | Değiştirme Tarihi: 29.04.2020

Survivor 60. bölüm ada konseyinde neler yaşandı?

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 60. bölüm konsey toplantısı gerçekleşti. Ünlüler ve gönüllüler takımında SMS birincileri kimler oldu? Ünlüler ve gönüllüler takımında ikinci ve üçüncü gitme adayları kim oldu? Survivor 2020'ye kim veda etti? Survivor 2020 60. bölüm konsey toplantısında neler yaşandı? İşte heyecan dolu o anlar...Survivor 2020’nin 60. yeni bölümünde ada konseyi gerçekleştirildi. Survivor’da bugün gündüz kısmında Ünlüler ile Gönüllüler arasında iletişim oyunu mücadelesi yaşandı. Oyunu kazanan Gönüllüler takımı, Survivor ada konseyinde kazandıkları iletişim ödülüne dair arkadaşları ile arasındaki geçen sohbeti anlattı. Devamında Acun Ilıcalı ile Evrim arasında oynanacak iddialı voleybol maçının detayları konuşuldu. Acun Ilıcalı, bu maç için yeni transferini açıkladı. Son olarak ise kritik SMS sıralaması açıklamasına geldi. Halk oylaması sonucunda Ünlüler ile Gönüllülerde en fazla oy alan ikişer yarışmacı açıklandı. Bu dört isim, takımlardan seçtikleri gitme adaylarını söylediler. Finalde ise belirlenen eleme adayları arasından en az SMS oyunu alan isim açıklandı. Böylece ada konseyinde bu hafta Survivor’a veda eden isim belli oldu.

SURVIVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da bu akşam kritik bir eleme konseyi yapıldı. Bundan önce Survivor 2020’de Ünlülerin ilk eleme adayı Yunus Emre, Gönüllülerin ise Gizem olmuştu. Takımlar için yapılan halk oylaması sonucunda SMS sıralamasında ilk iki sırada yer alan yarışmacılar açıklandı. Ünlülerde bu isimler Aycan ve Mert, Gönüllülerde Cemal Can ve Barış oldu.

Ünlülerden takımından Aycan, Ersin’i ve Mert Sercan’ı aday olarak gösterdi.

Gönüllüler takımından Cemal Can, Yasin'i  ve Barış iseArdahan'ı aday olarak gösterdi.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020’de SMS sıralamasına göre en çok oyu alanlar ikişer aday daha açıkladı. Böylece Survivor’da haftanın eleme adayları; Yunus Emre, Gizem, Ersin, Sercan, Yasin ve Ardahan oldu. Bu isimler arasında en az SMS alan Gizem adaya veda etti.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 60. Bölümde Ünlüler ile Gönüllüler nefes kesen bir iletişim oyunu mücadelesi verdi. Oyunda üçer kişi parkura çıktı. Bir kişi atıcı olarak salıncakta otururken bir kişi salıncağı sallama, diğeri ise atıcıya topu getirme görevini yaptı. Üç topu kafese geçiren kişi sayıyı aldığı iletişim oyununda Ünlüler 4-0 öne geçmeyi başardı. Sonrasında Gönüllülerin art arda sayıları geldi ve 5-4 öne geçtiler. Oyunda karşılıklı olarak alınan oyunlar sonrasında skor 8-8’e geldi. Survivor 2020’de inanılmaz bir mücadele sonrasında Gönüllüler, iki sayı daha alarak oyunu kazanmayı başardı.