Yayınlanma Tarihi: 26.04.2020 | Değiştirme Tarihi: 26.04.2020

Survivor 57. bölüm ada konseyinde neler yaşandı?

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 57. bölüm konsey toplantısı gerçekleşti. Ünlüler takımından ilk eleme adayı kim belli oldu. Acun Ilıcalı, gönüllüler takımından Survivor Yasin'i Survivor Barış üzerinden vurdu. Acun Ilıcalı yarışmacılar adına yapılan anlamlı yardımı açıkladı. 57. bölüm konsey toplantısında neler yaşandı?Survivor 57. yeni bölümde ada konseyinde farklı gelişmeler ekrana geldi. 25 Nisan Cumartesi günü Survivor 2020 yeni bölümde ada konseyinde Ünlüler ile Gönüllüler toplandı. Ada konseyinde ilk olarak Acun Ilıcalı, yarışmacıları ülkemizdeki salgına dair son durumu açıkladı ve sürece dair müjdeyi verdi. Sonrasında ise ülkemizde yaşanan kenetlemeden bahsetti. Ve yarışmacıların adına yapılan yardımı anlattı. Devamında ise gün içinde oyunda yaşananlara değindi ve söz konusu isimlere merak edilenleri sordu, gerekli yerlerde uyarılarda bulundu. Ada konseyinde son olarak dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımından haftanın ilk eleme adayı oylaması sonucu açıklandı.

SURVIVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'da haftanın ilk eleme adayı, ada konseyinde yapılan oylama sonucu belli oldu. Son yılların en ilginç oylaması Survivor 2020 Ünlüler takımı tarafından yapıldı. Ünlüler takımında kutudan çıkan isimler; Elif, Sercan, Aycan, Emre, Aşkım oldu. Neredeyse herkesin birbirini yazdığı ada konseyinde Ünlüler takımından Yunus Emre, haftanın ilk eleme adayı oldu.

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da ilk dokunulmazlık oyunu için takımlardan üçer kişi parkura çıktı. İki kişi tarafından yürütülen el arabası üzerine oturmuş 3. kişi ise iki elindeki ve kucağındaki küpü düşürmeden taşımaya çalıştı. Yolda topladıkları 3 adet küpü, parkurun sonunda gösterilen yere astılar. Son olarak kum torbaları ile bu asılan küpler devrilmeye çalıştılar. Gönüllüler oyuna çok iyi başladı ve skoru 7-0'a kadar getirdiler. Buradan sonra Ünlüler yavaş yavaş arayı kapatmaya başladı. Sercan'ın sakatlanması ile Gönüllüler skoru 9-6 yaptılar fakat Ünlüler iki oyunu alarak 9-8'e taşımayı başardılar. Nefes kesen mücadelede 10-8 skorla dokunulmazlık oyununu, dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler oldu.

24 NİSAN SURVIVOR’DA ERZAK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da erzak oyunu takımlar için ayrı bir önem taşıyor. Özellikle açlıkla mücadele verilen Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler takımları, haftalık erzağı kazanmak uğruna yoğun emek harcadı. Gönüllüler, avantaj oyununu kazanarak oyun öncesinde önemli bir avantaj elde etti. Survivor’da erzak oyunu ilk bölümü, iki takım arasında gitti geldi. Fakat 5-5’ten sonra Gönüllüler aradaki farkı açmaya başladı. Ve üst üste beş sayı kazanarak skoru 10-5’e getirmeyi başardı. Erzak oyununu kazanan Gönüllüler, uzun bir aradan sonra erzak paketine kavuşmanın sevincini yaşadı.